Підвищення енергоефективності систем промислової вентиляції

10:50, 10-12-2018

Про що вебінар? Якщо є потужні системи вентиляції, що споживають велику кількість електроенергії, то вам буде цікаво познайомитися з методами оптимізації вентиляційних систем, що застосовуються в розвинених країнах світу. Це допоможе зменшити споживання електроенергії, поліпшить роботу технічного обладнання та умови праці персоналу, може підвищити продуктивність обладнання.

Енергоресурси дорожчають кожного року, і вашому підприємству все складніше витримувати конкуренцію, тримаючи ціни на продукцію на розумному рівні. Як обрати найкращу стратегію оптимізації систем вентиляції, на що звернути увагу першочергово?

Цей вебінар буде вас корисним, якщо:
1. На вашому підприємстві експлуатуються системи вентиляції та ви бажаєте поліпшити їх роботу.
2. Ви маєте досвід застосування різних підходів щодо скорочення енергоспоживання, але готові спробувати щось нове та більш ефективне.
3. Ви хочете дізнатись, наскільки системи вентиляції вашого підприємства відповідають стандартам енергоспоживання та чи є можливості для підвищення їх енергоефективності і як їх досягти.

Для кого вебінар?
Вебінар для інженерів та енергетиків підприємств, користувачів, виробників та постачальників обладнання для промислових систем вентиляції
Мета вебінару: поінформувати слухачів щодо доступних напрямів комплексного здешевлення експлуатації промислових систем вентиляції.

Програма вебінару
1. Оптимізація вентиляційної системи та її основні переваги
2. Основні параметри та характеристики вентиляторів
3. Характеристики вентиляційної системи та її взаємодія з вентилятором
4. Обговорення різних видів вентиляторів та область їх застосування
5. Пристрої керування вентиляційними системами та їх особливості
6. Визначення пріоритетних напрямків оптимізації вентиляційних систем
7. Розрахунок затрат на експлуатацію вентиляторів
8. Застосування рекуперації тепла та холоду в системах вентиляції

Ведучий вебінару
Георгій Мельников – національний експерт та національний тренер UNIDO (Організація Обєднаних Націй з промислового розвитку) з оптимізації систем вентиляції, технічний експерт Центру РЕЧВ, доцент кафедри електричних станцій Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут», к.т.н.
Має досвід проведення технічних аудитів, розробки пропозицій щодо ресурсо- та енергозбереження для українських компаній та підприємств.
Проводить тестовий аналіз для підприємств у регіонах; дослідження ефективності роботи обладнання на підприємствах; здійснення вимірювань на підприємствах та визначення конкретних рівнів споживання енергії та ресурсів.
В 2016 році після проходження тренінгу UNIDO з оптимізації вентиляційних систем експертного рівня згідно вимогам ISO 50001 та складання кваліфікаційного іспиту отримав звання експерта. В 2017 році після тренінгу для тренерів отримав звання національного тренера UNIDO з оптимізації вентиляційних систем та приймав участь в якості тренера у тренінгах, що проводила UNIDO.

За більш детальною інформацією, звертайтесь до доцента Іваніченка Євгена Вікторовича на кафедрі Енергоефективних технологій.