Оновлення матеріально-технічного забезпечення кафедри ЕЕТ

11:06, 17-01-2019

Технології виробництва електроенергії з відновлювальних джерел енергії та її акумулювання постійно розвиваються і удосконалюється, тому необхідно за цим стежити, що б бути в тренді сучасності.

Враховуючи це, на кафедру енергоефективних технологій було придбано раніше сучасні сонячні панелі, і на цьому тижні в аудиторію вже встановлені сучасні акумуляторні батареї різної ємності.

За допомогою яких, викладачу відкриваються широкі можливості у викладанні таких дисциплін як Відновлювальні джерела енергеії, електроживлення систем зв'язку, сучасні елементи електроживлення та акумулювання, теорія електричних кіл та сигналів.

Сучасне матеріально-технічне забезпечення дисциплін необхідне для того, що б студент мав як теоретичні так і практичні навички роботи в конкретних питаннях.