Семінар "Cонячний будинок". Будинок на сонячній енергії"

09:37, 28-02-2019

Фірмою-партнером кафедри ТОВ "Сахара" проводиться спеціалізований технічний семінар в рамках спеціалізації енергоефективних технологій.

Під час перемовин з представниками стосовно семінару було досягнуто наступне - вони залюбки погодились зробити онлайн-транслювання, що б наші студенти змогли не відволікавшись від учбового процесу отримати теоричні знання від профільної фірми.

Для тих хто зацікавився даним заходом, Ви маєте можливість переглянути за посиланням  https://www.youtube.com/channel/UCbm-QK0tyM4szL8T05HHYvg/videos

Під час семінару Ви дізнаєтесь інформацію з наступних тем:

• Схема та складові будинку на сонячній енергії;
  • Інженерні концепти будинків, що використовують сонце як основне джерело теплової енергії.
  • Як досягнути ефективного енергозбереження та максимальної енергонезалежності;
  • Використання біомаси для опалення енергоефективних будівель;
  • Незалежність з сонячними колекторами;
  • Нові продукти PARADIGMA;