Безкоштовний тематичний семінар від компанії-партнера Schneider Electric

09:48, 04-04-2019

В рамках проекту «Ліга Майстрів» запрошуємо Вас на 2-х годинний БЕЗКОШТОВНИЙ семінар по продукції модульного обладнання Schneider Electric. На семінарі Ви дізнаєтесь про сучасні рішення, новинки та відмінності модульного обладнання.

По завершенню даного навчання всім учасникам видаються Ліцензійні Сертифікати від нашої компанії, що дозволить відчути себе Дилером та отримати 30% знижку у дистриб’юторів Schneider Electric на придбання найякіснішого електротехнічного обладнання. #Electrician #HomeRenovation

Місце проведення: Innovation HUB в офісі ТОВ “Шнейдер Електрік Україна”, м. Київ, пр. Степана Бандери,13-В, літера «А»

За детальною інформацією звертайтесь на кафедру енергоефективних технологій, до Іваніченка Є.В.