Шановні студенти, що вивчають дисципліни на кафедрі Енергоефективних технологій

12:27, 01-04-2020

У зв’язку з проведенням карантину на території України навчання студентів ДУТ проводиться дистанційно в системі Moodle.

Дисципліна «Електроживлення систем зв’язку» викладається в групах ТСД-31….ТСД-38, до 03.04.2020р. опрацювати лекцію №3 та почати розрахунок задачі №3 в системі Moodle. Консультації за телефоном 095-248-59-35. E-mail: Afanasievpv@ukr.net. Хід подальшого навчання викладене в системі Moodle.

Дисципліни "Іноземна мова професійного спрямування", "Інженерна інфраструктури ЦОД", "Проектування центрів обробки даних" передані для дистанційного навчання в системі Moodle. Консультації через електронну пошту - chhe@ukr.net, додаткові новини та хід подальшого навчання стартости відповідних груп будуть оповіщенні додатково.

Дисципліни "Системи автоматизованого проектування", "Теорія електричних кіл та сигналів" передані для дистанційного навчання в системі Moodle. Консультації через електронну пошту - trintina2015@gmail.com, додаткові новини та хід подальшого навчання стартости відповідних груп будуть оповіщенні додатково.