Вебінар 5G в аспекті архітектури ЦОДів

14:00, 12-04-2020

Компанія-партнер кафедри ЕЕТ буде проводити тематичний вебінар, для наших стдуентів та викладачів на англійській мові! Знання англійскьої мови - запорука успішного майбутнього.

Майбутнє мобільної мережі покладається на 5G, останнє покоління телекомунікацій - і це покоління спиратиметься на багаторівневу архітектуру центру обробки даних. Після років обговорень 5G стає реальністю, і, в решті решт, мережа перетворить світ.

Поява 5G стала викликом для ІТ-інфраструктури - як підтримувати цей формат? Які знадобляться оновлення, щоб відповідати вимогам ефективності? Як запобігти відключенням та збільшити час роботи?

Приєднавшись до англомовних експертів міжнародного рівня 14 травня 2020 року о 14:00 GMT (17:00 за Києвом) Ви дізнаєтесь більше про:

• про вплив та вплив 5G.
  • як дата-центри вдихнуть нове життя в 5G.
  • як зробити мікро-ЦОДи настільки ж ефективними, як і найпотужніші ЦОДи без збільшення OpEx.
  • граничні обчислення та концепцію Mobile Edge Computing.
  • та багато іншого.

Реєстрація >> URL for the registration landing page.