"Тойота-Україна" розвиває бізнес в Україні за допомогою технологій Microsoft

10:24, 28-04-2015

Компанія "Тойота-Україна", один з лідерів на українському автомобільному ринку, впровадила ERP- систему Microsoft Dynamics AX для організації взаємодії дилерських центрів по усій Україні і в Молдові.

Перехід на нову платформу повністю автоматизував такі важливі бізнес-процеси як торгівля запчастинами, управління каталогами, формування цін, дистрибуція і розрахунки з постачальниками, що дозволило підвищити продуктивність роботи численних підрозділів компанії "Тойота-Україна".

Георгій Асадчий, генеральний менеджер департаменту фінансів і адміністрації компанії «Тойота-Україна», говорить: «Із зростанням навантажень на корпоративну систему виникла необхідність в новому рішенні для управління ресурсами, яке дозволило б ефективно синхронізувати роботу великого штату співробітників і залучати нових фахівців до роботи, уникнувши при цьому загрози перевантаження системи. В результаті дослідження, проведеного незалежними аудиторами, Microsoft Dynamics AX було рекомендоване як оптимальне рішення, яке в найбільшому об'ємі задовольняє вимоги бізнес-моделі нашої компанії». Для впровадження нової бізнесу-платформи була вибрана компанія ONTARGIT, яка зайнялася впровадженням рішення і його адаптацією під індивідуальні потреби автоімпортера.

Завдяки впровадженню ERP- рішення компанія "Тойота-Україна" отримала гнучкі інструменти обробки даних, формування звітності і оптимізації документообігу. Для співробітників компанії нова система означає ліквідацію паперової роботи і миттєву синхронізацію замовлень.

"Microsoft Dynamics AX - оптимальне рішення для бізнесу з широкою географією, особливо для великих сервісних компаній. ERP- система автоматизує діяльність усіх підрозділів, дозволяє ефективно контролювати усі бізнес-процеси, підвищити їх якість за рахунок миттєвого реагування на можливі виклики", - коментує Олексій Сивер, фахівець з бізнес-рішень компанії "Майкрософт Україна".

Ефективна і прогресивна ERP-система стала потужною базою для подальшого розширення функцій внутрішньої системи.

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "124 Системний аналіз" кафедри Системного аналізу та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.

Кафедра Системного аналізу

Спеціалізація: Системний аналіз

Спеціальність «Системний аналіз» готує фахівців в галузі інформаційних технологій, які проводять аналіз бізнес-процесів підприємств, проектують та розробляють бази даних, програмне та технічне забезпечення, впроваджують і підтримують роботу інформаційних систем. Поєднання ґрунтовних знань інформаційних технологій, програмування, математики та економіки з умінням проводити аналіз діяльності підприємств, в тому числі з застосуванням Data Science та Business Intelligence, дають можливість нашим випускникам успішно працювати в аналітичних та ІТ  відділах широкого кола підприємств та установ.

Спеціалізація: Системний аналіз