ASUS представляє в Україні материнську плату TUF Sabertooth X99

11:10, 18-05-2015

Компанія ASUS представляє в Україні TUF Sabertooth X99 - першу в світі материнську плату споживчого класу з підтримкою будь-яких накопичувачів з інтерфейсом NVM Express: як виконаних у вигляді плати розширення PCI Express або M.2 PCI Express, так і новітніх моделей твердотільних накопичувачів з роз'ємом SFF- 8639 (підключаються за допомогою плати розширення Hyper Kit). Крім того, TUF Sabertooth X99 володіє високошвидкісним периферійним інтерфейсом USB 3.1.

У програмній частині можна відзначити ексклюзивне мобільний додаток TUF Detective, яке служить для моніторингу параметрів комп'ютера і його включення / вимикання за допомогою смартфона або планшета.

На платі TUF Sabertooth X99 реалізовано безліч унікальних технологій, характерних для серії TUF. Як і інші моделі цієї лінійки, вона відрізняється підвищеною надійністю і стабільністю в роботі.

Створена на базі чіпсета Intel X99 Express, материнська плата TUF Sabertooth X99 призначена для новітніх процесорів Intel Core i7, що встановлюються в роз'єм LGA2011-3. Крім того, це перша плата споживчого класу, підтримуюча твердотільні накопичувачі з будь-якої фізичної реалізацією інтерфейсу NVM Express. Так, за допомогою плати розширення Hyper Kit до TUF Sabertooth X99 можна підключити перспективні 2,5-дюймові твердотільні накопичувачі з роз'ємом mini-SAS HD, які будуть здатні повністю задіяти пропускну здатність інтерфейсу PCI Express 3.0 x4 (32 Гбіт / с).

На материнській платі також реалізований новітній периферійний інтерфейс USB 3.1 у вигляді двох роз'ємів Type-A. Максимальна теоретична швидкість передачі даних по USB 3.1 складає 10 Гбіт / с, що в два рази перевищує можливості USB 3.0.

TUF Detective - це безкоштовне мобільний додаток, що дозволяє відстежувати ключові параметри комп'ютера, виявляти причину неполадок у його роботі, вмикати і вимикати його. За допомогою TUF Detective користувач може управляти комп'ютером зі смартфона або планшета.

TUF Sabertooth X99 володіє високоефективною системою охолодження - спеціальної «бронею» Thermal Armor, а додається до материнської плати програмне забезпечення Thermal Radar 2 дозволяє легко налаштувати швидкість обертання вентиляторів (до 11 штук), щоб домогтися оптимального балансу між охолодженням і рівнем шуму. Більш того, за допомогою Thermal Radar 2 можна також управляти кулерами, що встановлюються на відеокарти виробництва ASUS. Функції моніторингу та управління вентиляторами реалізовані за допомогою вбудованого чіпа TUF ICe.

TUF Sabertooth X99 виділяється підвищеною надійністю і стабільною роботою. Система заземлення, що охоплює в тому числі всі USB-порти і аудіороз'єми, служить для захисту материнської плати від потенційно небезпечних розрядів статичної електрики, а підсилювальна пластина TUF Fortifier зміцнює друковану плату, запобігаючи її вигин у разі використання масивних процесорних кулерів або відеокарт. Вона також контактує з компонентами системи живлення допомогою термопрокладок, сприяючи зниженню їх температури.

Цифрова система живлення DIGI +, реалізована на TUF Sabertooth X99, відрізняється винятковою стабільністю та ефективністю за рахунок використання сучасних компонентів зі збільшеним терміном служби.

Продовжуючи славні традиції серії TUF, дана модель призначена для роботи в максимально складних умовах, в цілодобовому режимі. Для перевірки надійності цього продукту проводяться тести, що застосовуються до серверного обладнання. Про прекрасних якостях материнської плати TUF Sabertooth X99 свідчить п'ятирічна гарантія.

Материнська плата TUF Sabertooth X99 вже доступна у партнерів компанії ASUS в Україні, її рекомендована роздрібна ціна складає 10370 грн.