Samsung отримала ліцензію на використання графіки ARM Mali

13:49, 09-06-2015

Південнокорейська Samsung і компанія ARM анонсували укладення масштабного ліцензійного договору.

За умовами цього договору Samsung отримала право на використання існуючої графіки Mali на своїх чіпах.

Нагадаємо, що основними конкурентами Mali є графічні рішення лінійок Qualcomm Adreno і Imagination Technologies PowerVR. І саме підтримка ARM Mali компанією Samsung повинна допомогти їй істотно зміцнити свої позиції на ринку.

Інші подробиці угоди, включаючи її фінансову складову доки не відомі.

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "124 Системний аналіз" кафедри Системного аналізу та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.

Кафедра Системного аналізу

Спеціалізація: Системний аналіз

Спеціальність «Системний аналіз» готує фахівців в галузі інформаційних технологій, які проводять аналіз бізнес-процесів підприємств, проектують та розробляють бази даних, програмне та технічне забезпечення, впроваджують і підтримують роботу інформаційних систем. Поєднання ґрунтовних знань інформаційних технологій, програмування, математики та економіки з умінням проводити аналіз діяльності підприємств, в тому числі з застосуванням Data Science та Business Intelligence, дають можливість нашим випускникам успішно працювати в аналітичних та ІТ  відділах широкого кола підприємств та установ.

Спеціалізація: Системний аналіз