Літні школи, семінари та стажування

13:06, 21-04-2017

Літні школи та семінари

Набір до участі у Школі громадянської просвіти
Дедлайн: 25.04.2017

У рамках 3-денного проекту майбутні учасники матимуть змогу взяти участь у дводенному тренінгу на тему: «Розвиток громадянського суспільства в умовах децентралізації» та «Ефективні комунікації в громаді».

Набір учасників літньої школи з питань політики пам’яті в Україні «Як міста (не)пам’ятають» (м. Рівне, 7–11 серпня 2017 р.)
Дедлайн: 25.06.2017

Організатори відшкодовують вартість проїзду (автобусом та не дорожче купейного вагону потягом), забезпечують проживання і харчування учасників у час проведення літньої школи.

Х Всеукраїнський форум студентського самоврядування
Дедлайн: 15.04.2017

Навчання проектному дизайну від Британської ради, після чого учасники отримають сертифікати та матимуть змогу отримати на підтримку власних проектів до 15 000 грн.

Другий етап проекту «Точне відображення Угоди про Асоціацію Україна-ЄС в українських медіа»
Дедлайн: 25.04.2017

Проект шляхом спеціалізованих тематичних тренінгів та регулярних зустрічей з урядовцями в Києві надаватиме учасникам проекту всебічну підтримку. Також для учасників проекту передбачені грантові конкурси на створення медіа-матеріалів.

Стажування за кордоном

OSF Eurasia programme fellowships
Дедлайн: 04.05.2017

П’ятимісячна дослідницька програма в галузі політології в Університеті Тарту (Естонія).

Rotary Peace Fellowship
Дедлайн: 31.05.2017

Стажування в міжнародній організації Rotary Peace.

Fulbright Foreign Language Teaching Assistant (FLTA) Program на 2018-2019 академічний рік
Дедлайн: 01.06.2017

Стажування з викладання української мови в університетах/коледжах США.

CRG Summer Internship Programme
Дедлайн: 05.05.2017

Літнє стажування для студентів у центрі геномного керування в Барселоні.

Конкурси наукових та соціальних проектів

Спільний конкурс Національної академії наук України та Польської академії наук 2018–2020
Дедлайн: 15.06.2017

Підсумки конкурсу підбиваються Сторонами спільно на підставі результатів експертизи та у відповідності до обсягу встановленої квоти обміну.

Конкурс для онлайн-ЗМІ: три гранти для інноваційних проектів
Дедлайн: 27.04.2017

3 гранти по 4000 доларів США кожен для реалізації проектів.

Call for Proposals: Embassy small-scale grants 2017
Дедлайн: 18.04.2017

Малі гранти від Посольства Норвегії в Україні.

Innsbruck Nature Film Festival (INFF)
Дедлайн: 15.07.2017

Конкурс фільмів з питань екології (Австрія).

James Dyson Award
Дедлайн: 20.07.2017

Студентський конкурс дизайну корисних винаходів.

Всеукраїнський конкурс навчально-методичних розробок з прав людини
Дедлайн: 30.09.2017

Всі Лауреати Конкурсу отримають Дипломи. Учасники Конкурсу, які зайняли І, ІІ та ІІІ місця, отримують Дипломи переможців та цінні подарунки.

Конкурс фотографії «Європейська культура очима українців»
Дедлайн: 25.04.2017

Організатори передбачають призи для авторів 15 вибраних фотографій у вигляді організації виставки вибраних фотографій на Софійській площі м. Києва 14 травня 2017 р.

Інститут «Республіка» запрошує до участі в конкурсі на найкреативнішу презентацію посібника із залучення громадян до політичних процесів.
Дедлайн: 14.05.2017

Що чекає на переможців: досвід та фінансова підтримка для втілення власної ідеї.

EF Challenge
Дедлайн: 01.05.2017

Міжнародний молодіжний конкурс в області ораторського мистецтва.

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "124 Системний аналіз" кафедри Системного аналізу та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.