Вебінари від Embarcadero Technologies на початку літа

16:24, 12-06-2017

Компанія Embarcadero проводить безкоштовні вебінари у червні – на початку липня 2017 року, російською мовою.

Запрошуються всі, хто цікавиться розробкою настільних задач, корпоративних систем і додатків для мобільних пристроїв, та хоче піднести свої професійні навички на новий рівень. Участь безкоштовна, але попередньо потрібно зареєструватися за вказаними нижче посиланнями.

1. FastReport VCL 6 зовсім скоро – попередній огляд можливостей релізу

15 червня 2017 12:00 МСК.

Про зміни, які готуються в новій версії FastReport VCL 6 розповідалося раніше. Перед початком публічного тестування вам пропонується розглянути новий функціонал FastReport VCL 6 з точки зору практичного застосування. У вебинарі приймає участь провідний розробник компанії Fast Report. Розглядатимуться питання:

• Інтерактивні об’єкти у звіті, для чого?
  • Нові об’єкти звіту.
  • Як і куди зберігати звіти?
  • Чи можливий WYSYWYG у експорті? - Векторний експорт.

2. Delphi Linux та InterBase

22 червня 2017 12:00 МСК.

Популярна реляційна СУБД Embarcadero InterBase із самого початку найбільш широко застосовується на серверах під керуванням ОС Linux (Unix). На цьому вебінарі будуть розглянуті практичні дії та рекомендації щодо інсталяції і налаштування InterBase 2017 для розробки додатків у середовищі Linux. До появи Delphi 10.2 код UDF можна було писати на Delphi тільки для платформ Windows, тут буде розглянутий процес створення UDF для InterBase 2017 на платформах Linux (64 біт) и Windows 64 за допомогою Delphi 10.2 Tokyo: як передаються і повертаються параметри, деякі особливості компіляції та перенесення модулів на сервер.

3. Розробка WEB серверів та додатків у RAD Studio

29 червня 2017 12:00 МСК.

За різними оцінками, від 90 до 95 % комерційних систем використовують WEB-технології, у якості обов’язкового архітектурного елемента. RAD Studio надає розробникам широкі можливості для створення серверних, багатоланкових і клієнтських WEB-додатків, з мінімальною необхідністю використання додаткових мов, але не виключаючи інтеграції із багатьма популярними WEB-бібліотеками і фреймворками. Вебінар присвячений огляду і прикладам використання вбудованих до RAD Studio, а також деяких додаткових засобів та інструментів для розробки WEB-серверів и CGI-, ISAPI-модулів, SOAP, REST систем, WEB-сервісів та динамічних WEB-сторінок на основі наборів і бібліотек компонент Delphi.

4. Знайомство з режимом Multitenancy в RAD Server

6 липня 2017 12:00 МСК.

RAD Server – це готова «під-ключ» back-end платформа для швидкого створення і розгортання власних прикладних сервісів. RAD Server забезпечує автоматизовані  публікацію та керування створеного на Delphi і C++ REST/JSON API, інтеграцію з корпоративними базами даних, IoT Edgeware і широкий спектр прикладних сервісів. RAD Server дозволяє розробникам швидко створити новий back-end додатків або перенести бізнес-логіку існуючих клієнт/сервер Delphi чи C++ додатків на сучасну архітектуру сервісів.

У RAD Server 10.2 підтримується новий режим "Multi-Tenancy", який значно скорочує витрати на інсталяцію, ліцензування та експлуатацію RAD Server. Що це за режим, як їм користуватися і для чого застосовувати – розповідається на вебінарі.

Реєстрація за посиланням

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "124 Системний аналіз" кафедри Системного аналізу та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.