Наш Університет – лідер по підготовці з системного аналізу серед ВНЗ України

08:31, 29-09-2017

Кафедра Системного аналізу Державного університету телекомунікацій провела аналіз підсумків набору абітурієнтів на спеціальність 124 «Системний аналіз» по всіх вищих навчальних закладах України. Результати наведені нижче у порівняльній таблиці.

Назва навчального закладу

Зарах. на 1 курс

Зарах. на 2 курс

Всього зарах.

1

НТУУ «КПІ ім. І. Сікорського»

146

146

Львівський національний університет ім. І. Франка

56

56

3

ДВНЗ "Національний гірничий університет"

30

45

4

Дніпропетровський національний університет. ім. Олеся Гончара

40

40

5

Національний університет "Львівська політехніка"

38

39

6

Державний університет телекомунікацій

22

14

36

7

КНУ ім. Т. Шевченка

34

34

Донбаська державна машинобудівна академія

13

33

9

ДВНЗ "Київський національний економічний університет ім. В. Гетьмана"

22

24

10

Запорізький НТУ

4

17

21

НТУ "ХПІ"

12

Національний аерокосмічний університет ім. М. Є. Жуковського "ХАІ"

13

Вінницький НТУ

3

14

Маріупольський державний університет

12

Харківський національний університет  радіоелектроніки

16

ДВНЗ "Ужгородський національний університет"

17

Тернопільський національний економічний університет

18

Черкаський державний технологічний університет

19

Чернівецький національний університет ім. Ю. Федьковича

Національний транспортний університет

1

Як бачимо, по обсягам набору студентів на денну форму навчання  спеціальності «Системний аналіз» Державний університет телекомунікацій впевнено посідає шосте місце в Україні серед 20 вищих навчальних закладів.

Серед київських навчальних закладів ДУТ посідає друге місце, випередивши такі відомі навчальні заклади, як Київський національний університет ім. Т. Шевченка та Київський національний економічний університет ім. В. Гетьмана.

Державний університет телекомунікацій займає ПЕРШЕ місце в Україні за обсягами набору на спеціальність «Системний аналіз» за кошти фізичних та юридичних осіб.

Такий високий результат особливо приємний тим, що університет розпочав підготовку за цією спеціальністю лише у 2016 році. Які ж фактори обумовили таку високу популярність навчання на спеціальності «Системний аналіз» у Державному університеті телекомунікацій?

Під керівництвом ректора в університеті було здійснено наступні зміни у змісті навчання:

• орієнтація підготовки студентів на вимоги роботодавців, серед яких провідні ІТ та телекомунікаційні компанії України і світу;
  • збільшення обсягів професійної та практичної підготовки;
  • навчання дисциплінам професійного спрямування вже з першого семестру;
  • поглиблене вивчення англійської мови з технічним спрямуванням на протязі всього періоду навчання;
  • включення до програми підготовки матеріалів професійних курсів провідних ІТ-компаній (Hewlett Packard, Cisco, InterSystems Cache, ІВМ) з метою отримання їх сертифікатів за підсумками навчання.

Головний принцип організації навчання у Державному університеті телекомунікацій – вчити тому, що треба, і так, як треба!