ДО УВАГИ ВИПУСКНИКІВ КОЛЕДЖІВ ТА ТЕХНІКУМІВ!

12:13, 25-05-2018

Кафедра Системного аналізу запрошує випускників коледжів та технікумів до вступу на сучасну ІТ спеціальність 124 «Системний аналіз».

Професійна кваліфікація випускника – фахівець з інформаційних технологій.

Якщо Ви мрієте навчитися виконувати всі етапи розробки інформаційних систем, починаючи з постановки задачі і закінчуючи тестуванням і впровадженням розробленого програмного забезпечення, то спеціальність «Системний аналіз» саме для Вас!

Студенти спеціальності вивчають:

• Бази даних (СУБД Oracle, MySQL, InterBase, IBM DB2, Cache)
  • Системний аналіз і проектування інформаційних систем (аналіз і моделювання бізнес-процесів,UML, стандарти проектування і впровадження інформаційних систем, управління вимогами і тестування, управління проектами)
  • Комп’ютерні системи та мережі (локальні та глобальні мережі, їх обладнання та операційні системи)
  • Інтелектуальний аналіз даних (Business Intelligence, Data Science, OLAP)
  • Ділові комунікації та власний бізнес, економіка підприємства, менеджмент персоналу
  • Хмарні технології та технології штучного інтелекту
  • Системи управління підприємствами, корпоративні інформаційні системи

Чому треба обрати саме Державний університет телекомунікацій для опанування спеціальності Системний аналіз?

1. Спеціальні дисципліни студенти починають вивчати вже з першого курсу.
  2. Програми навчання складено на основі вимог провідних ІТ –компаній,  з урахуванням сучасного стану розвитку науки і техніки.
  3. Протягом навчання студенти вчаться працювати в команді, опановують основи бізнесу і сучасних технологій на прикладі рішення реальних задач та створення стартапів.
  4. Студенти посилено вивчають іноземну мову, в тому числі професійної спрямованості.
  5. Більше половини навчальних занять проводиться практично.
  6. Навчання вдало комбінує теоретичну та практичну підготовку.
  7. На професійну підготовку відводиться 75 % навчального часу.
  8. Практика студентів проводиться із залученням провідних ІТ компаній – партнерів університету.
  9. Протягом навчання є можливість отримати сертифікати міжнародного зразку (HP, IBM, Cisco та інші).

Ви можете вступити:

• на денну форму навчання – на 2-й курс;
  • на заочну форму навчання – на 3-й курс.

Вартість навчання за семестр:

• 6450 грн. на денній формі навчання,
  • 3750 грн. на заочній формі навчання.

Можлива помісячна оплата.

Для вступу на спеціальність 124 Системний аналіз на базі диплому коледжу або технікуму необхідно скласти іспит за спеціальністю.

Контактні дані:

тел. кафедри: (044) 249–25–67

e-mail: kafedra_sa@dut.edu.ua

адреса: Державний університет телекомунікацій, м. Київ, вул. Солом’янська 7, каб. 202

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "124 Системний аналіз" кафедри Системного аналізу та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.