ВСТУП в ВНЗ 2020 – час готуватися вже зараз!

18:59, 11-10-2019

Хочеш мати престижну ІТ спеціальність та вивчати у виші ТЕ, ЩО ТРЕБА і ЯК ТРЕБА? Тоді цей матеріал саме для тебе, майбутній абітурієнт!

Вибір університету та спеціальності з кожним роком стає все складнішою задачею для абітурієнтів та їх батьків. Як не помилитися і обрати саме той навчальний заклад, який дасть актуальні знання, дозволить працювати із сучасним обладнанням та технологіями, зробить із простого школяра висококваліфікованого та затребуваного на ринку ІТ спеціаліста? Все це і набагато більше отримують студенти Державного університету телекомунікацій.

Однією із перспективних спеціальностей ДУТ є Системний аналіз. І це не просто наша персональна думка, вона підкріплена статистикою опитувань серед реальних ІТ-компаній та випускників. Так, за даними ресурсу dou.ua, який є провідною площадкою ІТ-спільноти України, спеціальність Системний аналіз входить в ТОП-10 самих затребуваних ІТ-спеціальностей на найближчі 5 років. При цьому, за даними анкетування, Державний університет телекомунікацій вигідно відрізняється від інших вишів за такими важливими показниками як:

• технічна оснащеність;
  • організація додаткових навчальних курсів, втому числі із залученням спеціалістів із компаній-партнерів університету;
  • активне вивчення сучасних ІТ-технологій;
  • низький рівень корупції.

Студенти спеціальності Системний аналіз мають можливість опановувати практичні навички в навчальній лабораторії, яка оснащена комп’ютерами та мультимедійним проектором. В 2019 році для забезпечення проведення практичних занять, а також досліджень за напрямками «Комп’ютерний зір» та «Інтерфейси віртуальної та доповненої реальності» лабораторія додатково була оснащена окулярами віртуальної реальності та графічними планшетами.

Для тих студентів спеціальності Системний аналіз, хто хоче дізнатися більше, ніж викладають на звичайних заняттях, завжди є можливість записатися в один із наукових гуртків кафедри, серед яких «Організація супроводу інформаційних систем»,  «Проектний практикум системного аналітика», «Фотографії, відео та мультимедіа» та інші.

Це тільки невеликий перелік того, що чекає майбутнього студента Державного університету телекомунікацій на спеціальності Системний аналіз!

Зробіть правильний вибір та забезпечте собі якісне навчання!