Потреби роботодавців – в основі навчання на спеціальності 124 Системний аналіз

11:21, 17-04-2020

Сучасне навчання в університеті повинно бути спрямованим на підготовку таких фахівців з системного аналізу, які б володіли саме тими теоретичними знаннями та практичними навичками, що потребує сучасний бізнес та виробництво.

Враховуючи це, освітня програма підготовки бакалавра з системного аналізу в Державному університеті телекомунікацій орієнтована на опанування тих компетенцій, які вимагають роботодавці, а зміст навчальних дисциплін відповідає сучасним тенденціям ІТ-ринку.

На виконання вимог інноваційного змісту навчання, що розроблений ректором Толубко Володимиром Борисовичем, кафедрою системного аналізу укладено договори про співпрацю з компаніями, потенційними роботодавцями. Крім того, кафедра співпрацює в межах договорів університету з іншими компаніями.

Для формування компетенцій роботодавців використовуються вимоги до позицій, що відповідають професійним ролям системного аналітика, надані компаніями-партнерами, а також відповідні вакансії різних підприємств, представлені в мережі інтернет.

В результаті співпраці:

• компанії визначають компетенції, якими повинні володіти студенти теоретично та практично за спеціальністю Системний аналіз для призначення на посаду в компанії;
  • кожний науково-педагогічний працівник кафедри на основі компетенцій компаній розробляє робочі навчальні програми дисциплін, визначає теми, питання лекцій, практичних та лабораторних занять для засвоєння студентом теоретичних знань та отримання практичних умінь і навиків, та на їх основі розробляє навчально-методичні матеріали.

Така система дозволяє студенту спеціальності Системний аналіз в Державному університеті телекомунікацій отримати саме ті знання та вміння, які реально затребувані роботодавцями!