Які шанси у дівчини-системного аналітика отримати престижну роботу в ІТ?

11:56, 26-04-2020

Одразу скажемо, що шанси є у всіх, незалежно від статі! Хоча сфера ІТ значною мірою вважається чоловічою, але останнім часом в Україні та в усьому світі спостерігається зріст відсотку жінок в професіях цієї галузі. Посади, пов’язані із ролями системного аналітика, не є виключенням.

Портрет ІТ-спеціаліста в Україні. Джерело https://dou.ua/lenta/articles/portrait-2018/

На спеціальності Системний аналіз в Державному університеті телекомунікацій на різних курсах кількість дівчат складає близько 10%. Окрім успішного навчання, вони активно приймають участь у різних заходах, в тому числі і таких, які проводяться спеціально для підтримки дівчат.

23 квітня відбулася онлайн трансляція, яку ініціювала компанія Cisco на тему «Women Rock-IT», щоб поділитися тим, як дівчата в IT зламали стереотипи і перетворили свою пристрасть до технологій в успішну кар’єру.

В онлайновому марафоні, який тривав протягом дня, прийняли участь студентки 3-го курсу Петровська Анастасія та Бабенко Марія.

Петровська Анастасія: «На початку трансляції було невелике превью, де розповідалося про те, яку роль відіграють інформаційні технології для світу і як цей напрямок стрімко розвивається.

За проведення трансляції відповідала Анна-Марія Ділан, яка представила нам спікерів і розповіла про те, в якому форматі буде проходити онлайн-зустріч.

Дівчата-спікери Чандні Панчал і Естер Віла розповіли про те, як вони пройшли свій шлях від навчання до роботи, в якій потрібно демонструвати свої знання на практиці і з якими труднощами вони зіткнулися. Після поданої презентації можна було задати питання в чат, на які дівчата із задоволенням розгорнуто відповіли.

Завдяки конференції ми ще раз переконалися в тому, що IT - це світ можливостей, а технологічна кар'єра може бути настільки різноманітною, захоплюючою і гламурної, наскільки ви захочете.»

Отже, якщо ти дівчина і ти захоплюєшся світом ІТ-технологій, ми чекаємо тебе в Державному університеті телекомунікацій на спеціальності Системний аналіз!

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "124 Системний аналіз" кафедри Системного аналізу та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.