XS
SM
MD
LG
Державний університет телекомунікацій

Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет телекомунікацій

Дистанційний захист переддипломної практики на кафедрі Системного аналізу

09:20, 13-05-2020

Під час карантину питання впровадження дистанційних форм навчання стають не просто красивим гаслом, а нагальною потребою.

12 травня 2020 року із використанням засобів електронного спілкування (конференція Zoom) проведено захист результатів переддипломної практики бакалаврів групи САД-41. Захист проводився комісією у складі завідувача кафедри Золотухіної О.А., доцента кафедри Ярцева В.П., доцента кафедри Самощенка О.В., старшого викладача кафедри Котомчака О.Ю. та старшого викладача кафедри Штіммерман А.М.

Перед проведенням дистанційного захисту зі студентами попередньо були проведені загальні збори в форматі онлайн-конференції Zoom. Під час зборів студентам роз’яснили формат проведення захисту, відповіли на питання, пов’язані зі структурою доповіді та технічними моментами дистанційного захисту.

Для допуску до захисту кожен студент попередньо підготував та завантажив у дистанційну систему Moodle звіт з практики та електронний щоденник, розроблений на кафедрі спеціально для дистанційного формату. Для доповіді студенти підготували презентації, в яких вони продемонстрували результати практики. Після кожної доповіді відбулося її обговорення, на якому члени комісії мали можливість задати питання та висловити зауваження та пропозиції стосовно представленої роботи, а також рекомендації щодо подальшого впровадження результатів переддипломної практики в майбутніх дипломних роботах.

До цього моменту студенти та викладачі вже мали досвід дистанційного проведення заліків та екзаменів під час сесії в квітні 2020 року, але переддипломна практика захищається в такому форматі вперше, і враження в цілому дуже позитивні:

Самощенко О.В., член комісії. «Незважаючи на складнощі, що є наслідками карантину, студенти спеціальності Системний аналіз показали гарні результати своєї праці та вміло відповідали на запитання викладачів. Отриманий досвід беззаперечно є важливим для подальшої успішної роботи над завданням дипломування.»

Котомчак О.Ю, член комісії. «Альтернативний метод, який використовується в період карантину, показав свій високий рівень ефективності. Перевага - можуть брати участь абсолютно всі запрошені, навіть ті хто перебуває на значній відстані, наприклад за кордоном. Головна вимога - доступ до сучасної мережі Інтернет. Обмеження методу із використанням Zoom - додаткові тимчасові витрати на перемикання конференцій, перемикання користувачів, а також додаткове навантаження на зір, через необхідність тривалий час стежити за монітором.»

Штіммерман А.М., член комісії. «Сподобалося, що студенти проявили зацікавленість і були присутні на захисті один одного.»

Грищенко Максим, студент. «В цілому все пройшло нормально, навіть не дивлячись на несподіваний обрив зв’язку під час моєї презентації. Всі зауваження під час обговорення по справі.»

Горна Тетяна, студентка. «Страшно і хвилююче, особисто для мене краще захищатися наживо)) А так, Zoom відмінно працює, прекрасна альтернатива в складній ситуації в країні, прекрасний вихід, спасибі за допомогу і критику від викладачів, будемо виправлятися)»

Це була перша спроба, і ми можемо впевнено сказати, що вона була вдалою!
Тож, кафедра Системного аналізу готова прийняти будь які виклики!

детальніше

Шановний абітурієнт!

До Вас звертається член приймальної комісії кафедри Системного аналізу Державного університету телекомунікацій.

Ви подали заяву для вступу на спеціальність 124, Системний аналіз за якою здійснюється підготовка на нашій кафедрі.

Дана спеціальність є однією з найбільш затребуваних та популярних спеціальностей на ринку праці.

Ми пропонуємо якісну освіту за помірною ціною. Вартість підготовки за спеціальністю 124, Системний аналіз на контрактній основі складає 16500 грн. на рік, що значно нижче ніж у КПІ (24 600 грн. на рік), КНЕУ (27 200 грн. на рік) та КНУ ім. Т.Шевченка (35 300 грн. на рік).

Якщо Вами до приймальної комісії будуть надані оригінали документів та сплачено за навчання, Ви гарантовано станете студентом нашої кафедри.

На кафедрі зроблено все можливе для того щоб збулися мрії студента та його батьків:

Кафедра Системного аналізу готує висококваліфікованих і затребуваних на ринку праці фахівців по одній із найбільш престижних спеціальностей для галузі інформаційних технологій.

Кафедрою укладено 12 договорів про співпрацю з компаніями, які є потенційними роботодавцями наших випускників.

В освітньо-професійній програмі кафедри в межах навчального процесу сплановано отримання сертифікатів компаній-партнерів IBM, Oracle, Inter Systems, Lifecell, Hewlett Packard, Cisco, що надає право нашому випускнику отримати перше високооплачуване робоче місце в компанії, по якій отримано сертифікат, як в нашій країні, так і за кордоном.

Втілений на кафедрі інноваційний зміст навчання забезпечує навчання нашого студента тому, що потрібно і як потрібно, теоретично і практично, відповідно до компетенцій компаній-партнерів кафедри – потенційних роботодавців. Це дозволяє нашому студенту мати фахову перевагу на ринку праці.

Для повноцінного оволодіння теоретичними знаннями та практичними уміннями і навиками майбутньої професії, навчання по спеціальності на нашій кафедрі починається з 1-го курсу, а не з 3-го, як на аналогічних кафедрах інших університетів.

Половина навчальних занять, відповідно до вимог компаній-партнерів кафедри, проводиться практично з використанням сучасного програмного забезпечення на апаратно-програмних комплексах та обладнанні останнього покоління, які використовуються компаніями-партнерами кафедри у своїй роботі. Це дозволяє нашому студенту оволодіти сучасними практичними уміннями і навиками, які необхідні для успішної роботи в компаніях.

В компаніях ІТ галузі велика увага приділяється знанню англійської мови. Для оволодіння англійською мовою на кафедрі втілена система її поглибленого вивчення, яка забезпечує засвоєння англійської мови за час навчання на рівня міжнародного стандарту В2.

На нашій кафедрі посилено вивчається англійська мова, яка необхідна для успішної роботи за спеціальністю. На 1-му та 2-му курсах заняття по англійській мові проводяться 3 пари на тиждень з урахуванням термінології кафедри. На 3-му, 4-му, 5-му курсах по всім дисциплінам, які викладаються на кафедрі 20% занять проводяться англійською мовою, що надає конкурентну перевагу нашим випускникам.

Відповідно до вимог науково-технічного прогресу та компетенцій компаній для оволодіння практичними уміннями і навиками на кафедрі створена сучасна навчально-матеріальна база. Вона укомплектована програмним забезпеченням, апаратно-програмними комплексами та сучасним обладнанням компаній-партнерів кафедри Системного аналізу. Навчально-матеріальна база кафедри визнана однією з найкращих в Україні, про це свідчить гран-прі у номінації «Інноваційний розвиток навчально-лабораторної бази», яким нагороджена кафедра у 2019 році Міністерством освіти і науки України та Президентом Національної академії педагогічних наук України.

Навчальні класи та навчальні лабораторії укомплектовані сучасним обладнанням останнього покоління, програмно-апаратними комплексами та програмним забезпеченням компаній-партнерів кафедри. Це дозволяє нашим студентам навчатися по компетенціям компаній-партнерів кафедри – потенційних роботодавців. Всі приміщення кафедри забезпечені безкоштовним доступом до швидкісної мережі Інтернет, що дозволяє нашим студентам користуватись у навчанні ресурсом електронної бібліотеки Університету, періодичними світовими виданнями у галузі інформаційних технологій, використовувати дистанційне навчання Moodle та електронний розклад занять.

Кафедрою організовуються і проводяться навчальні практики на виробничих базах в компанія-партнерах кафедри Центр Бізнес-Технологій, Інститут проблем штучного інтелекту, Центральний державний електронний архів України, Інформаційні судові системи та інших приватних та державних підприємствах і організаціях на 2-му курсі – ознайомча практика, для отримання первинних знань про професію; на 3-му курсі – виробнича практика, для набуття студентом практичних умінь виконання майбутніх службових обов’язків; на 4-му курсі переддипломна практика, для практичного застосування та удосконалення набутих теоретичних знань. Це дає можливість студенту краще зрозуміти суть спеціальності, за якою він навчається, та набути практичного досвіду роботи у компаніях і показати себе з кращого боку, щоб компанія була зацікавлена взяти його на роботу. Під час практик кращим студентам пропонується працевлаштування в цих компаніях.

Навчаючись за спеціальністю кафедри, Ви за доступною ціною отримаєте якісну вищу освіту, і що особливо важливо, отриманий під час навчання сертифікат компанії-партнера кафедри, гарантує Вам перше високооплачуване робоче місце.

Увага! Шановні абітурієнти!
В нашому університеті за зверненням студента з 1 курсу дозволяється помісячна оплата за навчання!
Читайте також

Про кафедру

Кафедра Системного аналізу

Отримати консультацію

Ваш запит на зворотній дзвінок отримає завідуючий кафедрою
Надіслати запит

Абітурієнту

Спеціалізація: Системний аналіз

Спеціальність «Системний аналіз» готує фахівців в галузі інформаційних технологій, які проводять аналіз бізнес-процесів підприємств, проектують та розробляють бази даних, програмне та технічне забезпечення, впроваджують і підтримують роботу інформаційних систем. Поєднання ґрунтовних знань інформаційних технологій, програмування, математики та економіки з умінням проводити аналіз діяльності підприємств, в тому числі з застосуванням Data Science та Business Intelligence, дають можливість нашим випускникам успішно працювати в аналітичних та ІТ  відділах широкого кола підприємств та установ.

Спеціалізація: Системний аналіз

Спеціальність «Системний аналіз» готує фахівців в галузі інформаційних технологій, які проводять аналіз бізнес-процесів підприємств, проектують та розробляють бази даних, програмне та технічне забезпечення, впроваджують і підтримують роботу інформаційних систем. Поєднання ґрунтовних знань інформаційних технологій, програмування, математики та економіки з умінням проводити аналіз діяльності підприємств, в тому числі з застосуванням Data Science та Business Intelligence, дають можливість нашим випускникам успішно працювати в аналітичних та ІТ  відділах широкого кола підприємств та установ.

Переглядів: 862