Кафедра Системного аналізу прийняла участь у проведенні Дня відкритих дверей Навчально-наукового інституту інформаційних технологій

19:00, 21-05-2020

21 травня 2020 в Навчально-науковому інституті інформаційних технологій відбувся черговий День відкритих дверей. Зустріч з майбутніми абітурієнтами проходила онлайн в форматі конференції Zoom. Проведення заходів в такому вигляді вже стало звичним в умовах карантину і сьогоднішній День відкритих дверей не став виключенням. Цього разу він викликав інтерес не тільки школярів, а й бакалаврів, що планують поступати в магістратуру, випускників коледжів, та людей, які хочуть отримати другу вищу освіту.

В рамках Дня відкритих дверей директор інституту д.т.н., професор Бондарчук Андрій Петрович розповів про переваги навчання в Державному університеті телекомунікацій, пояснив відмінності спеціальностей, за якими ведеться підготовка в галузі 12 Інформаційні технології, дав відповіді на запитання абітурієнтів. Після цього завідувачі кафедр розповіли про наступне:

• На яких посадах можуть працювати випускники спеціальності, чим вони будуть займатися та на яку заробітну плату вони можуть розраховувати.
  • Які переваги навчання є на кожній спеціальності, чому саме на ній навчають та в чому полягає інноваційний зміст навчання, який відрізняє Державний університет телекомунікацій від інших закладів вищої освіти.
  • З якими компаніями співпрацюють кафедри, та які сертифікаційні програми впроваджені у навчання студентів.
  • Які дисципліни студенти вивчають протягом навчання та в чому полягає унікальність кожної освітньої програми.
  • За допомогою камер відеоспостереження, встановлених в аудиторіях університету, завідувачі кафедр провели віртуальну екскурсію та продемонстрували лабораторії, розповіли про програмне та апаратне забезпечення, яке використовується під час навчання.

Ми раді, що були абітурієнти, яких зацікавила спеціальність 124 Системний аналіз. Освітня програма зі спеціальності 124 орієнтована на інформаційні технології автоматизації бізнес-процесів та аналізу даних, що є особливо актуальним у сучасному цифровізованому світі.

На відміну від інших університетів, які теж готують системних аналітиків, блок математичних дисциплін, які студенти вивчають на цій спеціальності в ДУТ, має практичну спрямованість – задачі розглядаються на реальних прикладах, пов’язаних із бізнес-процесами підприємств. Для опанування сучасними технологіями та програмуванням студенти вивчають більше 8 дисциплін протягом всього бакалавріату. Ключові навички, необхідні майбутньому системному аналітику, студенти отримують вже на 1 курсі, вивчаючи дисципліни «Основи системного аналізу», «Логіка та алгоритми обробки даних», «Пакети прикладних програм системного аналізу». На другому курсі ключовою дисципліною є курс «Організація баз даних та знань», під час якого студенти можуть отримати сертифікати від компаній ІВМ та Intersystem Cache. На старших курсах дисципліни професійної спрямованості ґрунтуються на положеннях стандартів BABOK (Business Analysis Body of Knowledge), PMBOK (Project Management Body Of Knowledge), SCRUM, а також включають підготовку в сфері Business Intelligence, Big Data та Data Science.

Під час реєстрації та безпосередньо в чаті в процесі доповіді директора та завідувачів кафедр гості мали можливість задати запитання. Зокрема, абітурієнти цікавились щодо додаткових балів при вступі. Нагадуємо, що спеціальність 124 Системний аналіз має особливу підтримку держави. Тому, якщо Ви вказуєте при вступі для цієї спеціальності пріоритет 1 чи 2, то Ваш рейтинговий бал помножується на 1,02.

Хочемо ще раз подякувати всім, хто приєднався до Дня відкритих дверей, та запрошуємо всіх бажаючих на інші онлайн-заходи Навчально-наукового інституту інформаційних технологій!

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "124 Системний аналіз" кафедри Системного аналізу та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.