Як обрати спеціальність для навчання?

08:58, 08-06-2020

Прийом заяв до університетів в цьому році розпочнеться вже в серпні, але багато хто ще не визначився зі спеціальністю або закладом освіти. А навіть якщо вже є якийсь варіант, то завжди хочеться мати «план Б». Які ж питання і задачі ставить перед собою майбутній абітурієнт? Спробуємо розібратися в типових ситуаціях:

• Я хочу отримати конкретну спеціальність і точно знаю, ким буду працювати!

Таким абітурієнтам особливо раді в Державному університеті телекомунікацій, тому що вони найбільш вмотивовані до навчання та з радістю вбирають нові знання! Для підтримки цієї жаги знань тільки в ДУТ впроваджено унікальну освітню модель «12 кроків до якісної освіти», яка забезпечує підготовку конкурентоспроможних фахівців, що повною мірою відповідають потребам сучасного ринку праці.

• Я хочу бути ІТ-шником, але ще не визначився, що до чого…

В Державному університеті телекомунікації здійснюється підготовка по всім спеціальностям галузі 12 Інформаційні технології. Вам залишається тільки визначитися, який саме напрямок до душі. Але якщо немає якихось конкретних переваг, то ідеальним рішенням є спеціальність 124 Системний аналіз. Вона увібрала до себе всі ключові компетенції в галузі ІТ, що дозволять майбутньому випускнику впевнено відчувати себе на ринку праці!

• Хочу навчатися на бюджеті, але не знаю, чи вистачить мені балів на ту чи іншу спеціальність

На спеціальності 124 Системний аналіз Є БЮДЖЕТНІ МІСЦЯ! Крім того, спеціальність має особливу підтримку держави, тому, при розрахунку рейтингового балу, якщо Ви вказуєте  пріоритет 1 чи 2, то Ваш рейтинговий бал збільшується в 1,02 рази. Таким чином, Ви можете отримати близько 10 додаткових балів у порівнянні з іншими спеціальностями!

• Не впевнений, чи зможу вступити на бюджет, а фінансовий стан в сім’ї не дозволяє платити велику суму за контракт

Спеціальність 124 Системний аналіз не підпадає під формулу розрахунку вартості навчання на основі індикативної собівартості. Керівництво Державного університету телекомунікацій встановило таку вартість навчання на спеціальності 124 Системний аналіз, яка робить можливим доступ до сучасних знань в галузі інформаційних технологій для усіх. До того ж, в нашому університеті за зверненням студентів дозволяється помісячна оплата за навчання!

• Хочу навчатися там, куди вступають мої однокласники та друзі.

Цей фактор є дуже важливим, тому що дозволяє майбутньому студенту подолати психологічний дискомфорт в новому середовищі. Хоча Державний університет телекомунікацій є молодим закладом у порівнянні з багатьма київськими ЗВО, велика кількість студентів прийшли до нас по рекомендації тих, хто зараз навчається або вже закінчив ДУТ.

А що робити тим, хто не зустрів жодного однокласника чи знайомого в університеті? Звісно, заводити нових друзів! Що для цього є в ДУТ:

• Сучасний студентський центр, в якому можна поспілкуватися в неформальних обставинах, познайомитися зі студентами інших груп та спеціальностей.
  • Наукові гуртки, які проводить кожна кафедра університету, - тут можна знайти однодумців, розширити свій світогляд, отримати корисні навички роботи в команді над реальними проектами, попрацювати з представниками провідних ІТ-компаній.
  • Наукові конференції, виставки, семінари, під час яких можна поспілкуватися як зі студентами інших університетів, так і з провідними фахівцями і дослідниками в галузі ІТ не тільки з України, а й з інших країн світу.
  • Різноманітні заходи від студентського самоврядування: «Візитка першокурсника», «Містер та міс ДУТ», неформальні тематичні зустрічі, творчі конкурси та концерти тощо.

Зробіть правильний вибір!

Вступайте на спеціальність 124 Системний аналіз до Державного університету телекомунікацій!

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "124 Системний аналіз" кафедри Системного аналізу та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.