XS
SM
MD
LG
Державний університет телекомунікацій

Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет телекомунікацій

Вступ 2020: Як вибрати спеціальність та пріоритет при вступі на 1 курс бакалаврату

15:45, 29-07-2020

Найбільш популярне питання при вступі, яке турбує абітурієнтів та їх батьків – як правильно вибрати пріоритети, щоб вступити на бажану спеціальність в бажаний навчальний заклад.

Ми підготували рекомендації, які допоможуть Вам не помилитися з вибором.

Для початку трохи термінології. Ключовим при вступі є таке поняття, як конкурсна пропозиція – це комбінація із освітнього ступеня, спеціальності (освітньої програми) та навчального закладу.

Наприклад, Ви вступаєте на 1 курс бакалавра спеціальність 124-Системний аналіз в Державний університет телекомунікацій – це буде одна конкурсна пропозиція. Якщо Ви подаєте заяву на іншу спеціальність в ДУТ, наприклад, 172-Телекомунікації, то це буде друга конкурсна пропозиція. Якщо Ви подаєте заяви на спеціальність 124-Системний аналіз в інші університети, то це будуть інші конкурсні пропозиції.

Всього Ви можете подати заяви на бюджет на 5 конкурсних пропозицій, незалежно від того, чи будуть вони в одному навчальному закладі, чи в різних; чи будуть вони на одну спеціальність, чи на різні.

Пріоритет – це число, яким Ви визначаєте свою перевагу тієї чи іншої конкурсної пропозиції (мається на увазі тільки бюджетне місце, про контракт трохи нижче). Найвищий пріоритет має конкурсна пропозиція, якій Ви поставили номер 1.

Скільки всього пріоритетів можна виставити? Відповідно до Правил прийому в 2020 році доступно лише 5 пріоритетів на бюджетні пропозиції.  Але є одна хитрість – вступ на контракт не обмежується ніякими пріоритетами. Це означає, що Ви можете подати будь-яку кількість заяв (на будь-які конкурсні пропозиції). Крім того, кожна вказана Вами бюджетна пропозиція автоматично приймає участь в конкурсі на контракт.

Отже, які кроки треба виконати, щоб зробити правильний вибір.

 1. Складіть список спеціальностей та спеціалізацій, на які Ви хочете вступати.

Деякі пропозиції щодо вибору ви можете подивитися тут. Якщо Ви ще не визначилися зі спеціальністю, то оберіть галузь знань, яка найбільш відповідає Вашим вподобанням, та випишіть список спеціальностей, які до неї відносяться. Наприклад, якщо Вас цікавить галузь ІТ, то до неї входять 6 спеціальностей. З деяких спеціальностей, в свою чергу, можуть бути окремі спеціалізації, які визначаються освітніми програмами. В Державному університеті телекомунікацій це наступний перелік:

 • 121 – Інженерія програмного забезпечення (ОП Інженерія програмного забезпечення);
 • 122 – Комп’ютерні науки (ОП Комп’ютерні науки, ОП Штучний інтелект);
 • 123 – Комп’ютерна інженерія (ОП Комп’ютерна інженерія);
 • 124 – Системний аналіз (ОП Інформаційні технології автоматизації бізнес процесів та аналізу даних);
 • 125 – Кібербезпека (ОП Інформаційна та кібернетична безпека, ОП Технічні системи інформаційного та кібернетичного захисту, ОП Управління інформаційною та кібернетичною безпекою);
 • 126 – Інформаційні системи та технології (ОП Інформаційні системи та технології).
 1. Перевірте, чи відповідають Ваші сертифікати ЗНО переліку предметів для вступу.

Перелік сертифікатів ЗНО для вступу на бюджетні конкурсні пропозиції однаковий для всіх закладів в Україні, його визначено МОН та вказано в умовах прийому (додаток 4). Щодо контрактних пропозицій – доведеться пошукати інформацію на сайтах самих університетів. Наприклад, для вступу на 1 курс за освітнім рівнем бакалавр на спеціальність 124 Системний аналіз в Державному університеті телекомунікацій необхідно мати наступні сертифікати:

 • Бюджетна пропозиція – 1) Українська мова, 2) Математика, 3) Фізика або Іноземна мова.
 • Контрактна пропозиція – співпадає з бюджетною або 1) Українська мова, 2) Іноземна мова, 3) Історія України або Географія.

Сертифікати 1) та 2) є обов’язковими, щодо 3) – у Вас є вибір з двох предметів.

 1. Викресліть зі списку ті спеціальності, для яких у Вас немає потрібних сертифікатів ЗНО.

Розуміємо, що боляче втрачати можливість вступу, особливо, якщо це була спеціальність Вашої мрії, але нічого не подієш.

 1. Складіть список університетів, які готують за обраними спеціальностями.

Для спрощення цього етапу можна скористатися спеціальними сайтами, наприклад, vstup.edbo.gov.ua. Тут Ви можете відфільтрувати дані за регіоном, галуззю знань та спеціальністю та визначити, де саме в Україні проводиться підготовка фахівців за спеціальностями, які Вас зацікавили.

При виборі університету варто звернути увагу на ті переваги, що надає заклад, оскільки і умови навчання, і освітні програми дуже сильно відрізняються:

 • Подивіться, чи є акредитованою освітня програма за спеціальністю, яку Ви обрали та інші спеціальності – наявність акредитації свідчить про те, що в університеті створено якісні умови для підготовки фахівців, і ЗВО може видавати дипломи державного зразка за акредитованою освітньою програмою.
 • Один і той же шифр та назва спеціальності зовсім не означають, що Ви будете вчитися за однаковими програмами. Уважно вивчайте переваги навчання, які розміщено на сайті університету.
 • Проаналізуйте інформацію з освітньої програми – які дисципліни будуть вивчатися, наскільки вони є актуальними, з якого курсу Ви почнете опановувати спеціальність. Так, на відміну від багатьох інших навчальних закладів, в Державному університеті телекомунікацій вивчення спеціалізованих дисциплін починається вже з першого курсу, а вміст самих дисциплін побудовано із урахуванням вимог роботодавців-партнерів кафедр
 • З’ясуйте стан матеріально-технічної бази – погодьтеся, неможливо вивчити сучасного фахівця, використовуючи застаріле обладнання та програмне забезпечення, а формат проведення занять із використанням мультимедійних презентацій значно покращує сприйняття інформації у порівнянні із звичайним малюванням на дошці.
 • Почитайте відгуки студентів, які зараз навчаються на спеціальності.
 1. Зробіть попередній розрахунок конкурсного балу на кожну пропозицію.

Для цього Вам треба врахувати відповідну формулу, яка зазначена в правилах прийому кожного з обраних університетів, та підставити в неї свої дані. В кожному навчальному закладі свої формули! У Вашому кабінеті при подачі заяви ці формули розраховуються автоматично!

Важливо! Реальний бал при виборі деяких спеціальностей може збільшитися в залежності від пріоритету. Як за допомогою пріоритету збільшити конкурсний бал? Дуже просто! Поставити пріоритет 1 чи 2 спеціальності, якій надається особлива підтримка. В Державному університеті телекомунікацій таких спеціальностей дві: в галузі інформаційних технологій – 124 Системний аналіз, в галузі електроніки та телекомунікацій – спеціальність 172 Телекомунікації та радіотехніка. Якщо Ви вказуєте для цих спеціальностей пріоритет 1 чи 2, то Ваш конкурсний бал помножується на 1,02.

 1. В якій конкурсній пропозиції поставити пріоритет 1?

Визначте ту конкурсну пропозицію, яка Вам найбільше до вподоби. Якщо Ваші рейтингові бали на цю конкурсну пропозицію не менше або дуже близькі до прохідних балів 2019 року для проходження на бюджет, то варто поставити пріоритет 1 для цієї пропозиції – шанс вступити на бюджет буде дуже високий (особливо, якщо Ви відноситесь до пільгової категорії). Рейтингові бали попередніх років можна подивитися тут. Якщо ж Ваш рейтинговий бал значно нижчий, то на цю конкурсну пропозицію можна подати заяву на контракт, а пріоритети «зберегти» на менш привабливі для Вас конкурсні пропозиції. 1-й та 2-й пріоритет також можуть бути використані для спеціальностей, що мають особливу підтримку держави.

 1. Якщо Вам важливо вступити саме на бюджет,

то для 1-го, 2-го пріоритетів оберіть такі конкурсні пропозиції, на яких Ваш конкурсний бал є максимально близьким до прохідного балу 2019 року. Для 3-го, 4-го та 5-го пріоритетів варто розглянути конкурсні пропозиції з великою кількістю бюджетних місць та відносно невисокими прохідними балами (наприклад, спеціальність 172 Телекомунікації – окрім особливої підтримки держави на неї зазвичай виділяють велику кількість бюджетних місць).

 1. Якщо Ви обрали всього одну спеціальність для вступу,

то виберіть 5 університетів, які готують за цією спеціальністю та розподіліть пріоритети між ними. Навіть якщо ваша «омріяна» конкурсна пропозиція не спрацює, то можна вступити в інший університет і після 1-го курсу перевестись в бажаний заклад.

 1. Якщо Ви бачите, що Ваші конкурсні бали замалі для вступу на бюджет на пріоритетні для Вас спеціальності,

можна обрати спеціальності, які знаходяться в тій же галузі знань і мають менший прохідний бал (орієнтиром є дані за 2019 рік). Після 1-2 курсу можна перевестися на бажану спеціальність з мінімальною академічною різницею в дисциплінах. Головна умова для переведення – це однаковий набір сертифікатів ЗНО при вступі. Можна також розглянути варіанти спеціальностей із суміжних галузей.

 1. Якщо Ви розподілили Ваші побажання і при цьому не вичерпали всі пріоритети

Все одно заповніть заяви на ті пріоритети, що залишились – 5 шансів завжди краще, ніж 2 чи 3. Ні в якому разі не обмежуйте себе лише однією заявою! Рекомендуємо подати заяви на спеціальності з тієї й ж самої галузі, або споріднених.

 1. Для тих пропозицій, на які не вистачило пріоритетів, подайте заяви на контрактну форму.

Пам’ятайте, що Ви нічим не обмежені при подачі заяв на контракт! Цих заяв може бути скільки завгодно! Всі Ваші «бюджетні» заяви у випадку, якщо вони не спрацювали, автоматично розглядаються, як заяви на контакт.

 

Сподіваємось, що наші поради стануть Вам у нагоді, бажаємо Вам успіхів у цій вступній компанії та чекаємо Ваших заяв на конкурсні пропозиції, що доступні в Державному університеті телекомунікацій!

детальніше

Шановні випускники шкіл та їх батьки!

Кожний випускник школи мріє про престижну високооплачувану роботу та професійну кар’єру, що дозволить йому заробляти таку кількість грошей, яка надасть фінансову можливість здійснювати його бажання, бути фінансово незалежним від батьків і у майбутньому їм допомагати.

Всі батьки бажають, щоб їх діти були щасливими та успішними, а фінансові можливості сім’ї дозволили оплатити навчання, та після закінчення навчання влаштувались на престижну, високооплачувану роботу у провідну компанію в Україні або за кордоном.

Для того, щоб почати здійснювати свої мрії випускнику школи потрібно вибрати затребувану на ринку праці професію, яка буде актуальна протягом багатьох років, поступити в університет, який може надати необхідні теоретичні знання та практичні уміння і навики, щоб бути висококваліфікованим спеціалістом та відповідати вимогам роботодавців на ринку праці і завдяки цьому влаштуватись на роботу.

В Державному університеті телекомунікацій за пять останніх років кількість спеціальностей затребуваних на ринку праці збільшено з 8 до 24. На сьогодні в університеті відкриті всі затребувані на ринку праці спеціальності в галузі інформаційних технологій, телекомунікацій, кібербезпеки та економіки.

Тільки в Державному університеті телекомунікацій в освітньо-професійній програмі кожної кафедри закладено, що навчання по спеціальності починається з 1-го курсу, а не з 3-го курсу, на відміну від інших університетів. Заняття проводяться з урахуванням компетенцій компаній-партнерів кафедр. Половина занять, відповідно вимог компаній, проводиться практично на сучасному обладнанні останнього покоління, програмному забезпеченні та апаратно-програмних комплексах, які використовуються компаніями-партнерами кафедр у своїй роботі. Це дозволяє студенту оволодіти не тільки теоретичними знаннями, а й практичними уміннями і навиками, які необхідні для роботи в ІТ компаніях. Тільки в нашому університеті посилено вивчається англійська мова, необхідна для роботи в IT галузі. На 1-му та 2-му курсах англійська мова проводиться 3 пари занять на тиждень, для вивчення технічної англійської мови. А на 3, 4, 5 курсах по всім дисциплінам, які викладаються кафедрами, 20% занять викладачами кафедр проводяться англійською мовою з урахуванням своєї тематики підготовки. Це надає переваги випускникам нашого університету по отриманню необхідних знань для успішної роботи в компанії на відміну від інших університетів.

Крім того, навчання в Державному університеті телекомунікацій має значні переваги серед інших навчальних закладів України тому, що тільки випускники Державного університету телекомунікацій мають можливість отримати сертифікати компаній, з якими кафедрами заключені договори про співпрацю, таких договорів в університеті 134. В освітньо-професійних програмах кожної кафедри, в межах навчального процесу, сплановано отримання сертифікату компанії-партнера кафедри, що дає випускнику університету право працевлаштування на перше робоче місце в компанії.

В Державному університеті телекомунікацій 25 січня 2016 року відкритий перший, серед університетів Києва, сертифікаційний центр Пірсон Вує, який дозволяє пройти сертифікацію по любій із 148 компаній світу, які домовились між собою про створення сертифікаційного центру Пірсон Вує, і працевлаштуватися в одній із 175 країн, де ці компанії працюють.

Студенти нашого університету мають можливість отримання сертифікату, а значить права на робоче місце в будь якій із 148 компаній світу. Ці 148 компаній домовились між собою, що будуть приймати на роботу, для виключення можливості прийому на роботу непідготовлених випускників університетів, тільки тих, хто пройде здачу заліків в компанії Пірсон Вує і отримає сертифікат на право працевлаштування в одну з цих компаній, по якій проводилась здача екзаменів для отримання сертифікату. Завдяки системі навчання закладеній в офіційно-професійній програмі кожної кафедри 1246 студентів у 2018 році та 1270 у 2019 році отримало сертифікати, це говорить про те, що така кількість студентів отримала перше робоче місце.

Пропонуємо ознайомитись з перевагами навчання в Державному університеті телекомунікацій і що починаючи з 2015 року вже зроблено і на даний час робиться в Державному університеті телекомунікацій для здійснення мрій випускників шкіл та їх батьків.

 

ПЕРЕВАГИ НАВЧАННЯ В ДЕРЖАВНОМУ УНІВЕРСИТЕТІ ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙ

Державний університет телекомунікацій - провідний навчальний заклад України в ІТ-галузі. У квітні 2016 року Університет був прийнятий до Міжнародного Союзу електрозв’язку, структурного підрозділу Організації об’єднаних націй, штаб квартира якого знаходиться у м. Женева, Швейцарія.

Міжнародний союз електрозв’язку існує понад 155 років. Основним його завданням є розробка стандартів та рекомендацій в галузі інформаційних технологій.

Членство у Міжнародному союзі електрозв’язку відкрило Університету доступ до програм академічної мобільності, розвитку спільної науково-дослідної діяльності, участі у розробці міжнародних стандартів галузей за якими здійснюється підготовка студентів в Університеті, що забезпечило інтеграцію Університету в міжнародний освітній простір та підвищило авторитет Університету на міжнародному рівні.

Навчальний процес в Університеті організований таким чином, що випускники Університету є висококваліфікованими спеціалістами і провідні ІТ-компанії, які працюють в Україні,при працевлаштуванні надають пріоритет саме нашим випускникам.

Переважна більшість компаній, які працюють в Україні є міжнародними і являються потенційними роботодавцями для випускників нашого Університету. Власники компаній, таких як: Сіsco, Juniper, Apple, Microsoft, IBM знаходяться в Америці. Основною метою власників усіх компаній є отримання максимального прибутку. Тому, під час влаштування на роботу, від майбутніх працівників вимагають відмінних теоретичних знань та практичних вмінь та навичок,які вони повинні будуть ефективно використовувати для вирішення робочих задач.

Для того, щоб студент повноцінно оволодів теоретичними знаннями і практичними навиками майбутньої професії і мав фахову перевагу на ринку праці, серед випускників інших вузів, в Університеті втілено інноваційний зміст навчання.

Інноваційний зміст навчання передбачає, що студентів ми зобов’язані навчати тому, чому потрібно і як потрібно, теоретично і практично відповідно компетенціям компаній-партнерів кафедр.

У період з 2013 по 2019 роки в Університеті в три рази збільшено кількість спеціальностей підготовки з 8 до 24, які є перспективними і затребуваними на ринку праці. З 1 березня 2020 року створено кафедру Штучного інтелекту, на якій відкрито двадцять четверту сучасну та перспективну спеціальність. Кафедра буде готувати спеціалістів, які зможуть вирішувати алгоритмічно складні задачі, аналізувати дані великих обсягів, розробляти алгоритми обробки відео, зображень, текстів, програмувати та керувати роботами.

Кафедрами Університету заключено 134 договори про співпрацю з компаніями, які є потенційними роботодавцями наших випускників.

Це дозоляє готувати наших студентів відповідно компетенціям компаній-роботодавців, проводити практики на їх базі та зі знижкою купувати для навчального процесу сучасне обладнання, програмне забезпечення, апаратно-програмні комплекси для забезпечення якісної підготовки студентів Університету.

Для того щоб студент повноцінно оволодів теоретичними знаннями та практичними уміннями і навиками майбутньої професії, в нашому Університеті навчання по спеціальності починається з 1-го курсу, а не з 3-го курсу, на відміну від інших університетів. Заняття проводяться з урахуванням компетенцій компаній-партнерів кафедр. Половина занять проводиться практично на сучасному обладнанні останнього покоління, програмному забезпеченні та апаратно-програмних комплексах, які використовуються компаніями-партнерами кафедр у своїй роботі. Це дозволяє студенту оволодіти не тільки теоретичними знаннями, а й практичними уміннями і навиками, які необхідні для роботи в ІТ компаніях.

Кафедрами Університету організовуються і проводяться начальні практики у компаніях партнерах кафедр – потенційних роботодавців:

 • на 2-му курсі - ознайомча практика, для отримання первинних знань про професію;
 • на 3-му курсі - виробнича практика, для набуття студентом теоретичних знань і практичних умінь виконання майбутніх службових обов’язків;
 • на 4-му курсі - переддипломна практика, для набуття практичного застосування та удосконалення набутих в Університеті теоретичних знань і навиків на виробництві компаній-партнерів кафедр.

Це дає можливість студенту краще зрозуміти суть спеціальності, за якою він навчається, та набути практичного досвіду роботи у компаніях і показати себе з кращого боку, щоб компанія була зацікавлена взяти його на роботу.

Відмінна підготовка студентів Університету стала можливою завдяки укомплектуванню кафедр високопрофесійними викладачами та кращими працівниками компаній-партнерів кафедр. Вони надають нашим студентам теоретичні знання та практичні уміння і навики їх використання при роботі на обладнанні останнього покоління, апаратно-програмних комплексах та програмному забезпеченні компаній партнерів кафедр – потенційних роботодавців.

Для якісного проведення практичних занять в Університеті створено сучасну навчально-матеріальну базу. У 2013 році в Університеті було лише 2 навчальні лабораторії, а на сьогодні - 49 навчальних лабораторій укомплектованих сучасним обладнанням, апаратно-програмними комплексами та програмним забезпечення яке використовується у компаніях партнерах-кафедр. Міністерством освіти і науки України навчально-матеріальна база Університету визнана однією з найкращих в Україні. Про це свідчить гран-прі у номінації «Інноваційний розвиток навчально-лабораторної бази відповідно до вимог науково-технічного прогресу», яким був нагороджений Університет у 2019 році Міністерством освіти і науки України та Президентом Національної академії наук України

Всі навчальні класи університету укомплектовано сучасними потужними комп’ютерами, відео проекторами з екранами, інтерактивними дошками, і підключені до мережі Інтернет за допомогою точок доступу Wi-Fi та проводової комп’ютерної мережі. Університет має повне покриття Wi-Fi, так в любій точці університету є безкоштовний доступ до мережі Інтернет, завдяки чому студенти можуть використовувати у своєму навчанні такі електронні ресурси Університету, як: Електронна бібліотека Державного університету телекомунікацій, дистанційне навчання MOODLE, Електронний розклад занять.

В межах і поза межами навчального процесу по всім спеціальностям і спеціалізаціям підготовки студенти мають можливість отримати сертифікати компаній-партнерів кафедр. Сертифікат дає право на отримання першого високооплачуваного робочого місця.

У 2013 році в Університеті було тільки 2 сертифікованих курси навчання в межах навчального процесу, а поза межами навчального процесу не було зовсім. Так у 2018 році, кількість сертифікованих курсів в межах навчального процесу склала 64 та 40 поза межами навчального процесу. А в 2019 році кількість сертифікованих курсів в межах навчального процесу вже складала 65 та 44 поза межами навчального процесу.

Так в результаті навчання на курсах кількість студентів, які отримали сертифікати у 2018 році склала 1246, а у 2019 році – 1270 , це говорить про те, що всі ці студенти успішно працевлаштувались.

Підтвердженням цього є те, що у 2019 році Університет за рішенням Міністра освіти і науки України та Президента Національної академії наук України був нагороджений двічі гран-прі у номінації «Досягнення у працевлаштуванні випускників вищого навчального закладу».

Крім того, у складі Університету створений тестовий центр Пірсон ВУЕ (PearsonVUE). Це дозволяє проводити сертифікацію наших студентів за офіційно визнаними програмами тестування148 міжнародних компаній,серед яких такі відомі виробники інфо-комунікаційного обладнання і програмного забезпечення, як: Сіsco, Juniper, Huawei, ZTE, Apple, Microsoft, IBM та інші.

Сертифікати надають право отримати високооплачуване робоче місце у більш ніж 175 країнах світу де працюють ці компанії.

Під час проходження співбесіди при працевлаштуванні на роботу однією зважливих вимог більшості компаній є знання англійської мови, тому в Університеті втілена система поглибленого вивчення англійської мови, яка забезпечує засвоєння англійської мови за час навчання на рівні В2.

На 1-му та 2-му курсах англійська мова проводиться 3 пари занять на тиждень, для вивчення технічної англійської мови. А на 3, 4, 5 курсах по всім дисциплінам, які викладаються кафедрами, 20% занять викладачами кафедр проводяться англійською мовою з урахуванням своєї тематики підготовки.

Окрім навчального процесу велику увагу в Університеті приділено студентському дозвіллю. В Державному університеті телекомунікацій активно працює Студентське самоврядування.

Завдяки тісній співпраці адміністрації Університету та Студентської ради, систематично відбуваються засідання, на яких розглядаються пропозиції студентів, щодо покращення та зміни змісту навчання відповідно до вимог науково-технічного прогресу, компетенцій компаній-партнерів кафедр та розвитку галузі. Ці пропозиції включаються в план роботи адміністрації Університету і виконуються.

Так за пропозицією Студентської ради та адміністрацією Університету був побудований та обладнаний сучасний студентський центр в якому за планом студентської ради, проводяться різноманітні соціальні та культурні проекти.

Студентський центр,обладнаний сучасною аудіо системою для гучних студентських дискотек, мультимедійним обладнанням для вечірніх кінопереглядів, має безкоштовний WI-FI доступ до мережі Інтернет що дозволяє студентам проводити вільний від навчання час в соціальних мережах, онлайн кінотеатрах, здійснювати огляд спортивних матчів.

За пропозицією Студентської ради, в гуртожитку для наших студентів було відкрито тренажерну та фітнес зали, що дозволяє студентам підтримувати себе в тонусі та самовдосконалюватися.

Студентською радою Університету разом з студентськими радами інститутів організовано кураторство студентів 3 курсу над студентами 1 курсу. Кураторами призначаються студенти 3 курсу. Основною метою кураторської роботи є всебічна допомога,у вирішенні питань студентів-першокурсників.

Крім того в університеті здійснюється навчання за програмою підготовки офіцерів запасу. На період навчання студент отримує відстрочку від призиву на строкову військову службу, а після проходження навчання студенту присвоюється первинне військове звання молодшого лейтенанту запасу, яке дає можливість влаштуватись на роботу в у різні силові структури.

Також можна зазначити про збільшення зацікавленості Університетом потенційними студентами про що свідчить збільшення відвідувачів сайту Університету за рік з 189283 у 2014 році до 868187 у 2019 році. А кожного дня сайт Університету у 2019 році відвідувало більше 2500 чоловік. Це є доказом зацікавленості молоді навчатись в нашому Університеті.

Саме в нашому Університеті ви можете здобути якісну професійну вищу освіту за доступною ціною і отримати право на перше високооплачуване робоче місце!

Увага! Шановні абітурієнти!
Звертаємо Вашу увагу, що під час подачі електронних заяв на вступ до Університету на місце державного замовлення, якщо Ви не поступите на місце державного замовлення, для того щоб мати право вступу на місце за кошти фізичних та/або юридичних осіб, Вам обов’язково необхідно в електронній заяві поставити відмітку перед таким текстом:
«Претендую на участь у конкурсі на місце державного або регіонального замовлення і на участь у конкурсі на місця за кошти фізичних та/або юридичних осіб у разі неотримання рекомендації за цією конкурсною пропозицією за кошти державного або місцевого бюджету (за державним або регіональним замовленням)».
Якщо Ви так не зробите, то в разі Вашого не поступлення на місце державного замовлення, Ви не будете мати права вступу на місце за кошти фізичних та/або юридичних осіб. Так прописано в умовах вступу і в електронній заяві на вступ на навчання.
Увага! Шановні абітурієнти!
В нашому університеті за зверненням студента з 1 курсу дозволяється помісячна оплата за навчання!
Бажаєте дізнаватись про особливості вступу у 2020 році?
Підписуйтесь на спільноти спеціальності "124 - Системний аналіз" та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.
Читайте також

Про кафедру

Кафедра Системного аналізу

Отримати консультацію

Ваш запит на зворотній дзвінок отримає завідуючий кафедрою
Надіслати запит

Абітурієнту

Спеціалізація: Системний аналіз

Спеціальність «Системний аналіз» готує фахівців в галузі інформаційних технологій, які проводять аналіз бізнес-процесів підприємств, проектують та розробляють бази даних, програмне та технічне забезпечення, впроваджують і підтримують роботу інформаційних систем. Поєднання ґрунтовних знань інформаційних технологій, програмування, математики та економіки з умінням проводити аналіз діяльності підприємств, в тому числі з застосуванням Data Science та Business Intelligence, дають можливість нашим випускникам успішно працювати в аналітичних та ІТ  відділах широкого кола підприємств та установ.

Спеціалізація: Системний аналіз

Спеціальність «Системний аналіз» готує фахівців в галузі інформаційних технологій, які проводять аналіз бізнес-процесів підприємств, проектують та розробляють бази даних, програмне та технічне забезпечення, впроваджують і підтримують роботу інформаційних систем. Поєднання ґрунтовних знань інформаційних технологій, програмування, математики та економіки з умінням проводити аналіз діяльності підприємств, в тому числі з застосуванням Data Science та Business Intelligence, дають можливість нашим випускникам успішно працювати в аналітичних та ІТ  відділах широкого кола підприємств та установ.

Переглядів: 1 100