На 1 курсі спеціальності Системний аналіз збільшено кількість бюджетних місць!

13:30, 06-11-2020

Одним із важливих чинників при виборі майбутнього місця навчання є наявність бюджетних місць. Для вступу за широким конкурсом на бюджет на спеціальність 124-Системний аналіз, як і на інші спеціальності галузі 12-Інформаційні технології,  необхідно мати високі рейтингові бали. Крім того, бюджетне місце можна отримати в межах виділених квот для пільгових категорій. Тим не менш, завжди залишається можливість навчатись на обраній спеціальності на контрактній формі. Вартість контракту в університеті на спеціальності Системний аналіз є найнижчою по м. Київ та складає всього 16 500 грн. на рік на денній формі та 11 000 грн. на заочній формі навчання, що дозволяє отримати якісне навчання навіть при невисокому рівні доходів у сім’ї. В нашому університеті дозволена помісячна оплата – таким чином, витрати на навчання на спеціальності Системний аналіз в місяць складають 1650/1100 грн. в залежності від форми навчання.

В цьому році держава вирішила підтримати студентів-контрактників. Наприкінці жовтня відбулося засідання конкурсної комісії Міністерства освіти і науки України, на якому розглядалося питання про виділення додаткових місць державного замовлення для осіб пільгових категорій, що вступили на контрактну форму навчання.

На конкурсну комісію за спеціальністю 124-Системний аналіз від Державного університету телекомунікацій було подано справи двох студентів-пільговиків. Обидва першокурсники отримали можливість навчатися на бюджеті, з чим щиро їх вітаємо!

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "124 Системний аналіз" кафедри Системного аналізу та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.