Успішний захист магістерських робіт на кафедрі підприємництва, торгівлі та біржової діяльності

10:36, 22-01-2022

Навчаючись, кожен студент мріє стати висококваліфікованим фахівцем у своїй справі. Результатом, що підвереджує програмні результати навчання студента-випускника є захист кваліфікаційної магістерської роботи.

Магістерська робота, з одного боку, має узагальнюючий характер, оскільки є своєрідним підсумком підготовки магістра, а з іншого - самостійним оригінальним науковим дослідженням студента, у розробці якого зацікавлені установи, організації або підприємства, при цьому студент упорядковує за власним розсудом накопичені наукові факти та доводить їх наукову цінність або практичну значимість.

Кропітка спільна співпраця керівника та здобувача під час написання ним магістерської роботи знаходить своє відображення у представленні абсолютно нової пропозиції або суттєвому удосконаленні уже існуючої пропозиції щодо досліджуваної проблеми.

На цьому тижні, 18 січня 2022 року, магістри  спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» представили результати своїх досліджень до захисту на розгляд комісії у складі:

Храпкіної Валентини Валентинівни – голови комісії, доктора економічних наук професора, професора кафедри маркетингу та управління бізнесом Національного університету «Києво-Могилянська академія»;

Ромащенко Ольги Сергіївни - заступника голови комісії, к.е.н., завідувача кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності;

членів комісії:

Згурської Оксани Михайлівнид.е.н., професора кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності;

Пильнової Валентини Павлівни - к.е.н., доцента, доцента кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності;

Капелюшної Тетяни Викторівни - к.е.н., доцента, доцента кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності;

Мартиненко Марини Олександрівни – старшого викладача кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності.

Студенти висвітлювали питання в колі проблем та перспектив розвитку підприємництва, торгівлі та біржової діяльності, ґрунтовно та науково представили результати своїх досліджень, послідовно та логічно вибудували викладення матеріалу та його ілюстративне представлення. Про якісне виконання завдань, поставлених у роботі,  свідчить досягнення студентами мети, яку вони ставили перед собою у дослідженні. Також рівень виконання робіт відзначила екзаменаційна комісія, оскільки якісна успішність за захистом становить 100%!!!

Сердечно вітаємо високопрофесійно підготованих студентів із захистом кваліфікаційних магістерських робіт!

Бажаємо досягнень та звершень на професійній ниві!!!

Фотографії

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність" та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.