Зростаємо разом з університетом

15:22, 25-11-2016

Закінчилася важлива і знакова подія для нашого університету – Регіональний семінар Міжнародного союзу електрозв’язку «Тенденції розвитку конвергентних мереж: рішення ПОСТ-NGN? 4G і 5G»

Те, що відкрилося перед очима наших студентів, зробило на них велике враження. Слова перетворилися на конкретні справи. Представництво Міжнародного союзу електрозв’язку, вражаючий зміст і глибина доповідей, багата виставка сучасних досягнень  телекомунікацій в прекрасному студентському Центрі, висока організація заходу. Кожна з цих позицій привертає до себе увагу. Без стороннього примусу. Просто тому, що надзвичайно цікаво, вражаюче!

Студенти кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності, хто мав нагоду попасти на цей науково-практичний захід, надовго його запам’ятають.  Мало того, утвердяться в думці, що зробили правильний вибір і розкажуть про це своїм батькам і друзям.

До буденних днів навчання в аудиторіях університету додалося відчуття наукового свята. Відкрилися нові перспективи.