Участь кафедри у міжнародній науково-практичній конференці

11:47, 21-03-2017

16 та 17 березня 2017 відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні тенденції та перспективи розвитку системи управління в Україні та світі», мета якої – дослідження світових тенденцій в управлінській діяльності та визначення перспективних напрямків розвитку системи управління в Україні та світі задля їх використання у наукових розробках.

На конференції були розглянуті актуальні питання вдосконалення системи управління за напрямами: управління розвитком підприємств в сучасних умовах; публічне управління та адміністрування; інноваційні підходи в управлінні маркетинговою діяльністю; розвиток підприємництва та інфокомунікаційного забезпечення управління.

Науково-педагогічний колектив кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності  був відповідальний за роботу четвертої секції науково-практичної конференції «Проблеми та перспективи розвитку підприємництва». До секції було надіслано 19 тез доповідей викладачів та студентів з Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут ім. І. Сікорського", Національного університету «Львівська політехніка», Університету імені Альфреда Нобеля, Національного університету біоресурсів і природокористування України, Харківського державного університету харчування та торгівлі, Донецького державного університету управління, Харківського національного університету внутрішніх справ, Миколаївського міжрегіонального інституту розвитку людини вищого навчального закладу «Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна» та, звичайно, Державного університету телекомунікацій. Також у роботі секції взяв участь головний співробітник Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України Поляков Сергій Анатолійович з доповіддю на тему «Перспективи державного управління в сфері телекомунікацій та радіочастотного ресурсу».

Від кафедри до збірнику тез за матеріалами конференції увійшли доповіді:

• Сотниченко Володимира Миколайовича, Аспекти структурної організації системи економічної безпеки телекомунікаційного підприємства;
  • Лобань Ольги Олександрівни, Особливості розвитку державного регулювання інформаційного простору України;
  • Дименко Руслана Анатолійовича, Основні тенденції розвитку вітчизняної книговидавничої галузі;
  • а також Стєкольщикова Вадима Володимировича, студента групи МНД-31 (під науковим керівництвом Дименко Р. А.), Проблематика ринку медичної праці.