ІТ професія – твій шанс стати успішним, фестиваль "TETRIX"

18:30, 06-10-2017

На початку жовтня 2017 року студенти Державного університету телекомунікацій спеціальності Підприємництво, торгівля та біржова діяльність  відвідали ІТ-фестиваль TexriX, який покликаний допомогти кожному студенту віднайти себе у світі IT та hi-tech технологій.

На заході були представлені найбільші та найкращі компанії-роботодавці у сфері IT. Організаторами було проведено інтерактивний форум, серед тих хто не боїться проявити свої здібності та спроможність до роботи в команді, під час якого фахівці різних галузей розроблення програмного забезпечення (програмісти, дизайнери, менеджери, підприємці) спільно працюють над розв’язанням однієї проблеми.

Також були проведені ІТ-квести та Startup Challenge, на якому розглядалося безліч цікавих ідей.

Окремої уваги заслуговував насичений лекторій  щодо досягнень українців у сфері IT, щодо можливостей кар'єри в компаніях та досягнення нових горизонтів шляхом генерації та втілення власних проектів.

Не обійшлось і без розваг –VR-games та безліч old school та hi-tech.

Студенти ПТБ-21 були задоволені можливістю поспілкуватися з реальними роботодавцями-представниками деяких ІТ-компаній щодо стажування на цих підприємствах у майбутньому, побачити досягнення у сфері ІТ, ознайомитися з технологіями, що чекають нас вже завтра.

Textrix – чекай на нас наступного року!

Фотографії

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність" та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.