Ким можна працювати за спеціальністю 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»

20:02, 25-03-2019

Питання: «Ким я зможу працювати за спеціальністю після закінчення ВУЗу?» є одним із типових питань, що цікавить як абітурієнта так і його батьків.

Спеціальність 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» спрямована на підготовку фахівців з організації та моделювання власного бізнесу, створення та розвитку стартапів, ведення ефективної  підприємницької діяльності в різних сферах економіки, зокрема в торгівлі та біржовій діяльності  з використанням традиційних та новітніх методів (інтернет-трейдинг, електронна комерція та ін.) та набуттям практичних навичок роботи на платформах фондових, валютних і товарних бірж. Студенти вивчають комплекс дисциплін з питань організації та управління бізнесом, торговельної та комерційної діяльності. Випускники отримують теоретичні знання та практичні навички організації та ефективного провадження власної справи і бізнес-проектів.

Випускники спеціальності – конкурентоспроможні фахівці у багатьох сферах, адже дана спеціальність має широкий спектр застосування: від матеріального виробництва – до сфери послуг, від приватного бізнесу – до транснаціональних корпорацій.

Випускник спеціальності може бути затребуваний:

• підприємства будь-яких галузей економіки, форм власності та організаційно-правових форм господарювання;
  • державна служба;
  • товарні, фондові та валютні  біржі;
  • агентства з реклами та маркетингових досліджень;
  • кадрові агентства;
  • агентства з  нерухомості;
  • сфера міжнародної торгівлі та туризму;
  • інвестиційні компанії;
  • страхові компанії;
  • консалтингові та аудиторські фірми;
  • банківські та фінансово-кредитні установи;
  • дилерські та брокерські компанії;
  • податкова адміністрація;
  • інвестиційні, трастові, майнові та пенсійні фонди;
  • органи статистики;
  • рекламні, інформаційні компанії;
  • навчальні заклади.

Умови вступу на спеціальність «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» для випускників загальноосвітніх навчальних закладів

Умови вступу на спеціальність «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» для молодших спеціалістів будь-яких спеціальностей

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність" та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.