Знання, вміння та навички випускника спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»

15:14, 22-03-2018

• організація та здійснення комерційної діяльності
  • знання економіки організації
  • розробка бізнес-планів та створення ефективних бізнес-моделей
  • технології планування та бюджетування підприємства
  • знання норм чинного законодавства у сфері підприємництва (в тому числі норм цивільного, господарсь­кого, адміністративного, інформаційного, податкового, трудового права та ін.)
  • вміння організації  та ведення документообігу підприємства, в тому числі звітності
  • керівництво підприємствами різних бізнес-профілів
  • прийняття та реалізація результативних стратегічних рішень
  • вміння вивчення ринку, прогнозування його кон’юнктури
  • знання сучасних технологій та принципів роботи роздрібної та гуртової торгівлі
  • знання основ товарознавства, мерчендайзингу, оптимізація товаропросування
  •  облік товарів, управління якістю товарів, зберігання товарів;
  • розробка стратегії і тактики маркетингу
  • знання норм чинного законодавства у сфері торгівельної діяльності
  • ведення переговорів та ква­ліфікований супровід договорів/угод
  • ведення і контроль документообігу з клієнтами/ контрагентами
  • аналіз фінансових ринків
  • уміння працювати з біржовими інструментами
  • прогнозування тенденцій та запобігання ризиків на ринку
  • ведення і контроль документообігу у сфері біржової діяльності
  • аналіз ринкових, цінових, валютних даних, індексів
  • знання основ депозитарної діяльності, лістингу та обігу цінних паперів
  • здійснення контролю за виконанням біржових договорів, угод, контрактів
  • знання норм чинного законодавства у сфері біржової діяльності

Крім того, вже під час навчання наші студенти мають змогу отримати сертифікати компаній-партнерів кафедри, що засвідчують вміння працювати з сучасними програмно-апаратними комплексами з автоматизації бізнес-процесів.