Кафедра ПТБД вітає своїх студентів з Днем працівника фондового ринку!

15:36, 12-06-2018

Важливість цієї сфери діяльності для економіки України, на жаль, ще не достатньо оцінена ні з боку суспільства, ні з боку держави. Проте, вітчизняний фондовий ринок йде вперед, долаючи будь-які складнощі на шляху свого розвитку. Ми щиро віримо, що з часом наші студенти побудують по-справжньому ефективний організований ринок цінних паперів, на якому приватні та інституційні інвестори матимуть широкий вибір інвестиційних інструментів, а підприємства усіх галузей додаткові можливості залучення капіталу.

Сьогодні це особливо важливо, тому що за останній час в країні відбулися такі зміни, які ніхто не міг і припустити. І хочеться вірити що зміни, що відбулися в країні, можуть принести користь для розвитку фондового ринку, зробивши його по справжньому важливою складовою економіки України і локомотивом її зростання.

Ми переконані, що зміни в системі навчання спеціальності 076 "Підприємництво, торгівля і біржова діяльність" відкриють нові горизонти і для майбутнього бізнесу наших випускників, і для фондового ринку в цілому.

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність" та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.