ПЕРЕЛІК ПРЕДМЕТІВ ЗНО-2019

17:42, 24-11-2018

Ти абітурієнт? Плануєш вступати до вищу? Хочеш бути в курсі останніх новин Вступної компанії-2019? Тоді ця інформація саме для тебе!

Український центр оцінювання якості освіти затвердив характеристики сертифікаційних робіт з 11 предметів Зовнішнього незалежного оцінювання. Так, абітурієнти будуть здавати в 2019 році ЗНО з української мови та літератури, з історії України, англійської, німецької, французької, іспанської мов, математики, географії, біології, фізики, хімії.

У 2019 році кожен випускник школи для отримання атестата обов’язково повинен здати ЗНО з трьох предметів: української мови та літератури (обов'язково), математики або історії України, третій предмет – учень повинен вибрати самостійно з решти 11 предметів.

При цьому, кожен учасник ЗНО може пройти тест з чотирьох шкільних предметів. Результати ЗНО з трьох предметів зарахують як результат ДПА для тих осіб, які в 2019 році отримують повну середню освіту.

Вас також може зацікавити:

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність" та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.