ОЦІНЮВАННЯ РЕЗУЛЬТАТІВ ЗНО-2019

17:59, 04-11-2018

Ти абітурієнт? Плануєш вступати до вищу? Хочеш бути в курсі останніх новин Вступної компанії-2019? Тоді ця інформація саме для тебе!

Український центр оцінювання якості освіти затвердив характеристики сертифікаційних робіт з 11 предметів Зовнішнього незалежного оцінювання.

Наказом визначено, що сертифікаційна робота з української мови та літератури складається з трьох частин і містить 58 завдань, на виконання яких відводиться 180 хвилин. Результати завдань 1 і 3 частини будуть зараховані як державна підсумкова атестація для тих учасників ЗНО, які в 2019 році отримують повну середню освіту. Максимальна кількість балів, яку учасник може набрати, правильно виконавши всі завдання – 104.

Тест з історії України складається з двох частин. Результати завдань 1 частини (за вибором учасника ЗНО) будуть зараховані як ДПА. Робота містить 60 завдань, на виконання яких відводиться 150 хвилин. Максимальна кількість балів – 94.

Тести з іноземних мов будуть містити 59 завдань, на виконання яких відводиться 150 хвилин. Максимальна кількість балів – 72.

Вас також може зацікавити:

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність" та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.