Запрошуємо до навчання на спеціальність 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»

10:18, 14-03-2020

Важливу роль  у встановленні  та реалізації особистості відіграє обрання професії, не тільки цікавої, а ще й прибуткової, такої, що сприятиме саморозвитку. Підприємницька діяльність дозволяє раціонально розпоряджатися знаннями, здібностями, навичками для вирішення конкретних задач з метою реалізації власних інтересів, що в свою чергу призводить до цілковитої погодженості інтересів обох сторін, оскільки підприємець отримує статки лише за умови задоволення потреб суспільства. Здійснюючи діяльність у торговельно-виробничій сфері, як діяльності юридичних та фізичних осіб необхідно мати знання щодо провадження підприємницької діяльності, щоб забезпечити належний рівень прибутку. Тобто, знання, вміння з підприємництва та торгівлі є взаємодоповнюючими, їх поєднання посилює економічний результат діяльності. Досягти такого результату  можливо за обрання  спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність».

Навчаючись на спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» Ви отримаєте знання та практичні навички з організації та провадження власної справи, ефективного її ведення в різних сферах діяльності, зокрема в торговельній та біржовій діяльності, зрозумієте принципи та специфіку функціонування торговельних та біржових майданчиків й ефективно працюватимете на них.

В Державному університеті телекомунікацій освітня програма для підготовки фахівців за спеціальністю 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» розроблена відповідно до вимог стандарту вищої освіти, компетенцій компаній-партнерів кафедри, інноваційного змісту навчання.

Розроблений ректором Державного університету телекомунікацій, д.т.н., професором Толубком Володимиром Борисовичем інноваційний зміст навчання є фундаментом до формування високоякісно підготованого фахівця, який при добросовісному ставленні до навчання  гарантовано зможе отримати перше високооплачуване робоче місце.

Впродовж навчання на спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» студенти вивчають комплекс дисциплін, які нададуть змогу:

• генерати бізнес-ідеї у чітко сформований бізнес-план;
  • організовувати власну, провадити торговельну та комерційну діяльність, біржову діяльність;
  • налаштувати та експлуатувати сучасні електронні пристрої;
  • працювати в команді та з командою;
  • використовувати можливості інформаційних технологій в професійній діяльності;
  • вільно володіти англійською мовою на рівні міжнародного стандарту B2 за рахунок посиленого вивчення мови (на першому курсі -  3 пари на тиждень, а на 3-4-5 курсах - 20% дисциплін, що викладаються проводяться англійською мовою)
  • працювати, з сучасними програмними продуктами, які використовуються в бізнесі: прикладне рішення «1С: Підприємство 8», «BAS», «M.E.Doc.»;
  • проходити практики в компаніях-партнерах кафедри;
  • працевлаштуватися  в компаніях-партнерах кафедри, які є роботодавцями для наших випускників

Навчаючись у Державному університеті телекомунікацій, Ви набудете компетенцій, що наблизять Вас до світових вимог відповідно до запитів роботодавців та викликів сьогодення!!!

Запрошуємо до навчання в Державному університеті телекомунікацій за спеціальністю 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»

За детальною інформацією щодо вступу та навчання у Державному університеті телекомунікацій за спеціальністю 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» звертайтеся за телефоном:

095 8155468 - Гавриш Оксана Миколаївна – завідувач кафедри.