Переддипломна практика – один із основних етапів професійної успішності студентів

08:24, 04-04-2020

Загальновідомо, що з 12.03.2020 р. наша країна знаходиться в особливих умовах життя – у стані карантину коронавірусної інфекції COVID-19, у зв’язку з яким заклади вищої освіти змушені були перейти на дистанційну форму навчання. В нових умовах Державний університет телекомунікацій швидко переорієнтувався та повністю перейшов на дистанційну форму організації та проведення навчального процесу.

23.03.2020 р. у відповідності до навчального плану спеціальності
076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» та розкладу занять, у студентів ІV курсу розпочалася переддипломна практика.

Виконання переддипломної практики сприяє до формування у спеціаліста-випускника професійних умінь, навичок, здатності самостійно приймати рішення на конкретній ділянці роботи в умовах реального виробництва, виконувати різноманітні обов`язки, притаманні їх наступній професійній та організаційно-керівній діяльності, а також можливості отримання необхідної інформації для написання випускної кваліфікаційної роботи.

Згідно інноваційного змісту навчання, розробленого ректором Державного університету телекомунікацій, д.т.н., професором Толубко В.Б. практики студентів організовуються та проводяться в компаніях-партнерах кафедри. Так, студенти групи ПТБ-41 спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» згідно договору про співпрацю з ТОВ «Атем Груп» проходять переддипломну практику у даній компанії-партнері кафедри.

У зв’язку з коронавірусною інфекцією COVID-19 було розроблено Тимчасовий порядок проведення та захисту переддипломної практики, що зорієнтований на дистанційну форму та сприяє повноцінній реалізації та виконанню всіх поставлених завдань від керівника практики. За допомогою відео конференцій, керівник практики від ТОВ «Атем Груп», а саме фінансовий директор Артем Олександрович, надає студентам групи ПТБ-41 всю необхідну інформацію та документацію, яка сприяє успішному проходженю переддипломної практики. Також студенти при опануванні матеріалу задають запитання, на які Артем Олександрович надає обґрунтовані відповіді та на практичних прикладах пояснює реалізацію та виконання певних ситуаційних завдань.

Державний університет телекомунікацій та викладачі кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності висловлюють щиру подяку керівництву ТОВ «Атем-Груп» за можливість організації дистанційного проходження переддипломної  практики студентам спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»!

Фотографії

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність" та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.