Запрошуємо до навчання в магістратурі за спеціальністю 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»

14:35, 10-04-2020

Увага!

Відкрито магістратуру за спеціальністю 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» у Державному університеті телекомунікацій!

Магістратура необхідна людині для того щоб у неї було право займати керівні посади. Для людей з дипломом магістра професійний ріст буде швидким навіть за умови високої конкуренції. Магістратура значно підвищує шанси на працевлаштування за фахом в державні і недержавні організації, великі корпорації. Цей диплом обов’язково потрібно мати особам, які планують вступати до аспірантури або зайнятися викладацькою діяльністю. Особливо відчувається, що означає «магістр» при працевлаштуванні в бізнес-структури. Роботодавці чудово обізнані, що магістри пройшли ряд стажувань, брали участь у практичних семінарах і майстер-класах, тому для роботодавця людина зі ступенем магістра – це не лише працівник, який потенційно має більше знань, а ще й людина, яка присвятила достатньо свого часу власній освіті і розвитку. Вона готова вкладати сили й отримувати результат, а це на сьогодні дуже цінується.

В Державному університеті телекомунікацій освітня програма для підготовки фахівців за спеціальністю 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» розроблена відповідно до вимог стандарту вищої освіти, компетенцій компаній-партнерів кафедри, інноваційного змісту навчання.

Навчання на другому (магістерському) рівні вищої освіти за спеціальністю 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»  здійснюється:

• провідними викладачами університету та практиками;
  • максимально сфокусоване на практичну підготовку;
  • відкриває широкі можливості для подальшого професійного та наукового зростання (у т.ч. вступу до аспірантури);
  • підтримується сучасним програмним забезпеченням: 1С: Підприємництво 8, BAS, M.E.Doc;
  • дає можливість отримати перше високооплачуване робоче місця.

Якщо Ви вирішили отримати ґрунтовну фахову підготовку для реалізації своїх підприємницьких ідей, то спеціальність 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» саме для Вас!

Умови вступу в магістратуру на спеціальність 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність:

• наявність ступеня бакалавра (вступати можна при наявності диплома бакалавра з будь-якої спеціальності);
  • наявність сертифікату ЗНО з іноземної мови;
  • успішна здача екзамену за спеціальністю безпосередньо в Державному університеті телекомунікацій.

Запрошуємо до навчання на другому (магістерському) рівні вищої освіти в Державному університеті телекомунікацій за спеціальністю 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»!

За детальною інформацією щодо вступу та навчання звертайтеся за телефоном:
095 8155468 - Гавриш Оксана Миколаївна – завідувач кафедри.