Очима студентів про навчання на спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» у Державному університеті телекомунікацій

13:23, 03-05-2020

Думки студентів 1 курсу:

«Навчання у Державному університеті телекомунікацій проходить дуже цікаво та насичено, особливо якщо ти навчаєшся саме на спеціальності  «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність». Навчальний процес захоплює тебе по самі вуха, цікаві лекції та інтенсивні практичні завдання – це гарант успіху твоїх знань. З кожним днем ти дізнаєшся все більше та більше цікавого та дійсно корисного матеріалу, який тобі знадобиться при освоєнні даної професії. Викладачі  уміють чітко та грамотно донести матеріал до студента, роз'яснити все від А до Я, після цього тобі просто залишиться закріпити матеріал в свої голові і все.

Матеріальна база кафедри має досить великий показник, книги по яким викладаються лекції та пари можна з легкістю знайти на сайті електронної бібліотеки Державного університету телекомунікацій або в самій бібліотеці, що знаходиться в університеті. Дуже подобається те, що викладачі можуть знайти підхід абсолютно до кожного студента. Багато викладачів практикують семінари та проведення круглого столу. Такі заходи ми проводимо після закінчення вивчення теми, це дуже ефективно для загального підбиття та підсумків вивченого матеріалу.

Нам, як студентам першого  курсу безумовно подобається те, що все робиться в першу чергу для студента, для його максимальної зручності для навчання. Я говорю про мобільний додаток SKED,  в якому студент з легкість може переглянути весь його розклад занять на ближчий місяць, де вказано точно дату та  аудиторію. Зараз ми знаходимося на дистанційному навчанні тому на допомогу пришла система MOODLE, де всі викладачі університету висвітлюють всі матеріали для вивчення. Там можна і переглянути лекції а також пройти тести для закріплення матеріалу».

Думки студентів 2 курсу:

«Ставши студентами Державного університету телекомунікацій спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», ми поринули у світ емоцій, вражень та подій. Кожного дня ми дізнаємося  та вчимося чомусь новому від наших викладачів, які вміло викладають свій матеріал. Також, за останні роки у кожного з нас не було такої кількості знайомих та друзів. Як не згадати організований куратором нашої кафедри вражаючий похід до Верховної Ради України! А якою захоплюючою була екскурсія до Національноло Банку України! А як не пригадати виїзд нашого дружнього колективу на природу: активний відпочинок, смачний шашлик та цікаве спілкування.

Ми всі – як одна велика та дружня родина. І ми вдячні Державному університету телекомунікацій за то, що саме тут ми знайшли своє призначення і друзів».

Думки студентів 3 курсу:

«Я, Раздорожна Діана, студентка 3-го курсу, навчаюсь на спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» в Державному університеті телекомунікацій, в місті Києві. Хочу поділитися своїми враженнями від навчання.

Ще в 10-му класі я знала, що  буду навчатись саме на спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність». Адже цей напрям виявляє себе як надзвичайно потужне джерело соціально-економічного зростання. Підприємництво грає важливу роль у забезпеченні макроекономічної та мікроекономічної стабільності, інноваційного зростання, підвищення ефективності зайнятого населення, створення нових робочих місць і послаблення соціальної напруги. Саме тому потрібними є висококваліфіковані підприємці, здатні у своїй діяльності реалізувати дедалі зростаючі вимоги та переваги ринкових відносин.

Поступивши до Державного університету телекомунікацій, я ніколи не шкодувала, адже досвідчені викладачі навчають саме так як потрібно і, найголовніше, чому потрібно. Завжди прийдуть вам на допомогу та пояснять ще раз ту складну тему, якщо це необхідно. Вже на 3-му курсі навчання Ви будете володіти ґрунтовними теоретичними знаннями та опануєте новітні методи оцінки й аналізу діяльності підприємницьких структур, а також знатимете сучасні методологію і методику прийняття управлінських рішень.

Наразі я можу сказати, що не помилилась з вибором університету».

Думки студентів 4 курсу:

«Наша дружна група ПТБ-41

Ми поступили на спеціальність 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» у 2016 році. Зараз ми вчимося на 4 курсі і ось вже дуже скоро будемо захищати диплом. 4 роки навчання пролетіли дуже швидко й неймовірно цікаво, на перший курс ми прийшли такі маленькі та боязливі. Наша кафедра, наші чудові викладачі в усьому нас підтримували та допомагали, ми швидко пристосувалися до навчання в університеті і з великим задоволенням йшли далі по стежкам науки. Ми дорослішали та пізнавали багато цікавого, ми вивчали надзвичайно цікаві профільні предмети, отримували різноманіття нової інформації, наша кафедра влаштовувала нам екскурсії у Національний банк України, у Верховну раду України та в багато інших видатних місць. Також наші студенти разом з викладачами займалися благодійною діяльністю, допомагали дитячим будинкам. Деякі студенти проходили додаткові профільні безкоштовні курси в університеті та отримали сертифікати. Наші студенти можуть похвалитися своїми великими досягненнями за період навчання в університеті – відкриттям свого власного бізнесу. Ми дуже вдячні викладачам нашої кафедри за їхню допомогу та підтримку!

Ми вважаємо, що наша кафедра є найкращою з усіх в університеті та радимо поступати саме на спеціальність 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність».

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність" та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.