Сертифікація студентів групи ПТБ-21 компанією партнером кафедри - ТОВ «М.Е.ДОК»

10:17, 06-06-2020

Дистанційне навчання в умовах сьогоднішньої епідеміологічної ситуації не перешкоджає, а навпаки, стимулює викладачів використовувати різні методи для надання знань студентам. Крім того, головним залишається впровадження інноваційного змісту навчання, розробленого ректором Толубком Володимиром Борисовичем, та виконання основних його завдань, одним із яких є підготовка студента з урахування того, що студент має вміти застосовувати отримані теоретичні знання на практиці. Так, відповідно до плану курсу дисципліни «Автоматизоване робоче місце підприємця» передбачено, що студент має безперешкодно та швидко забезпечувати комунікацію зі всіма контрагентами, тобто максимально автоматизовувати взаємодію із оточуючим середовищем в процесі ведення бізнесу. Набуття у студента даних компетенцій відбувається завдяки висококваліфікованому викладачу кафедри - к.е.н., доценту Пильновій Валентині Павлівні, а також залученню до участі в освітньому процесі підготовки студентів представника компанії «M.E.Doc», професіонала у своїй справі - Кіма Артема Сергійовича.

Завдяки співпраці з ТОВ M.E.Doc студенти спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» мають можливість використовувати українське програмне забезпечення для того, щоб навчитися подавати звітність до контролюючих органів та обмінюватися юридично значущими первинними документами між контрагентами в електронному вигляді.

В сьогоднішніх умовах наші студенти дистанційно змогли підтвердити рівень свої знань та отримати сертифікати від провідної компанії на ринку електронного документообігу.

Вітаємо студентів групи ПТБ-21 з опануванням курсу, отриманими знаннями та навичками роботи з програмним забезпеченням «M.E.Doc»!

Подальших успіхів! Найцікавіше попереду!!!

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність" та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.