Дистанційне засідання студентського наукового гуртка «IT – підприємець»

13:05, 24-10-2020

Для організації наукової роботи студентів спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» на кафедрі постійно функціонує гурток «IT - Підприємець»  під керівництвом к.е.н., доцента Гужавіної І.В. Участь студентів у науковому гуртку «IT - Підприємець» сприяє не лише кращому освоєнню дисциплін, а й розширяє кругозір і наукову ерудицію, сприяє оволодінню науковими методами пізнання, дослідження, написанню наукових доповідей, обговоренню наукових питань і, нарешті, є своєрідною репетицією виступам із результатами досліджень на наукових конференціях.

Саме через роботу в науковому гуртку студенти формують впевненість в собі, як майбутніх фахівців, які мають достатній̆ теоретичний̆ та практичний рівень знань, які вони отримують під час вивчення фахових дисциплін.

У зв’язку із епідеміологічною ситуацією, засідання гуртка зараз відбувається дистанційно. 22 жовтня кафедра Підприємництва, торгівлі та біржової діяльності провела чергове засідання гуртка «IT – підприємець» на тему: «Франчайзинг, або Бізнес «під ключ» за участю керівника гуртка к.е.н., доцента Гужавіної Іни Василівни та студентів  другого курсу спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність».

Тема є дуже важливою, оскільки створювати бізнес із нуля - досить клопітка та ризикована справа, особливо для новачка. У цьому випадку можна скористатися такою схемою організації бізнесу, як франчайзинг. Франчайзинг передбачає можливість продавати товари або надавати послуги під брендом відомої торгової марки. Фактично завдяки франчайзингу можна отримати готовий бізнес «під ключ».

Студенти групи ПТБ-21 в своїх доповідях визначили, що тема «Франчайзинг, або Бізнес «під ключ» є не тільки дуже  актуальною в сучасних умовах ведення бізнесу, але визначили позитивні і негативні сторони франчайзингу та ризики підприємницької діяльності.

Студенти зацікавлено, активно та із розумінням обговорювали питання, які висвітлювалися на засіданні гуртка, а головне – здобули практичні навички щодо управління ризиками які є невід’ємним елементом у процесі здійснення підприємницької діяльності.

Бажаємо успіхів нашим студентам в отриманні нових знань!