Впровадження дистанційного навчання – вимога сучасності

10:51, 27-11-2020

У час бурхливого розвитку науки та техніки, у час Інтернет-технологій, коли кожен має доступ до всієї необхідної інформації з різних галузей знань та діяльності, стрімкого розвитку набуває дистанційне навчання. На сьогоднішній день освіта не відстає від науково-технічного прогресу і викладачі кафедри Підприємництва, торгівлі та біржової діяльності намагаються на повну використовувати всі його можливості та переваги. Як викладачі, так і студенти не втрачають нагоди опанувати новітні технології з користю, тому он-лайн навчання набуває все більше популярності.

В Державному університеті телекомунікацій для проведення дистанційних навчальних занять використовується програмне забезпечення Zoom. З метою вдосконалення використання платформи Zoom для проведення лекційних, практичних та семінарських занять викладачам кафедри Підприємництва торгівлі та біржової діяльності було проведено методичний семінар, модератором якого був директор організаційно-методичного центру новітніх технологій навчання Сазонов Олег Олександрович. Він ознайомив викладачів з Методичними рекомендаціями науково-педагогічних працівників по використанню програмного забезпечення Zoom для організації та проведення навчальних занять в Державному університеті телекомунікацій, які затверджені ректором університету В.Б. Толубко від 20.11.2020 р. Детально розповів та перевірив на практиці у кожного викладача правильність створення облікового запису та можливість проведення занять студентам.

Також Олег Олександрович наголосив, що для проведення дистанційних занять у кожній навчальній аудиторії завідувач кафедри повинен облаштувати робоче місце для викладача комп’ютером та колонками, підключеним до локальної комп’ютерної мережі Університету, підключеної до мережі Інтернет. На комп’ютері повинно бути встановлене програмне забезпечення Zoom, ярлик якого повинен бути розміщений на «робочому столі» комп’ютера.

Зустріч була конструктивною, цікавою та цілеспрямованою. Дякуємо Олегу Олександровичу та сподіваємося на подальші зустрічі!