Нашим найкращим студентам – сертифікати «1С: Підприємство.8»!

11:00, 19-12-2020

Не дивлячись на перешкоди, що спричинені зовнішніми факторами, плідна співпраця кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності з компанією-партнером кафедри ТОВ «Проком» (договір про співпрацю № 27/2019 від 26 грудня 2019 року) дозволяє організовувати спільні роботу.

Напередодні новорічних свят, 17 грудня 2020 року о 13:00 годині відбулася онлайн зустріч із представником компанії - Кириленко Ліаною Вікторівною. Заняття-зустріч була підсумком і націлена на висвітлення в цілому питань щодо організації закупівель та продажів в прикладному рішенні «1С: Підприємство 8: Управління торговим підприємством для України». Позитивним є те, що студенти  закріпили знання та уміння, отримані в результаті вивчення дисципліни, якою передбачається опанування вищезгаданої програми, а також продемонструвати результати своєї роботи з прикладним рішення «1С: Підприємство.8», яка дозволяє проводити облік будь-яких видів комерційної діяльності. Важливо, що наші найкращі студенти, які були активними під час заняття та підтвердили рівень опанування програмою, а також навички роботи в прикладному рішенні, отримають сертифікати від компанії-партнера ТОВ «Проком»!!!

Надзвичайно вдячні представникам ТОВ «Проком» за надані цінні та ґрунтовні поради при розробці робочих програм начальних дисциплін для формування у студентів компетенцій, які допоможуть їм професійно сформуватися та бути високваліфікованими фахівцями у підприємницькій, торговельній та біржовій діяльності!

Дякуємо за професійно та високоякісно проведену зустріч-заняття та можливість найкращим студентам отримати
сертифікати «1С: Підприємство 8»,
з чим ми їх і вітаємо!!!

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність" та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.