Проведення профорієнтаційної роботи як запорука успішного майбутнього Державного університету телекомунікацій

10:08, 09-01-2021

На сьогодні проблеми та перспективи організації профорієнтаційної роботи вищих навчальних закладів виходять із сучасних потреб вишів. Адже, у зв’язку з демографічною кризою, питання формування контингенту студентів університету  повинно знаходиться на постійному контролі у керівництва навчального закладу. Профорієнтаційна робота є невід’ємною складовою функціонування нашого навчального закладу.

Кафедрою підприємництва, торгівлі та біржової діяльності систематично проводиться профорієнтаційна робота  молоді  у середніх загальноосвітніх школах та середніх спеціальних навчальних закладах. Під час відвідувань абітурієнтам надається детальна інформація щодо умов вступу до навчального закладу, напрямів підготовки та спеціальностей, ознайомлення з матеріально-технічною базою навчального закладу.

З метою задоволення інтересу школярів та їх батьків до певного напрямку підготовки та спеціальності необхідно підвищувати рівень надання індивідуальної професійної консультацій. У ході консультації визначаються шляхи отримання освіти за обраними напрямами підготовки та спеціальностями, терміни навчання, перспективи професійного зростання, затребуваність фахівців на ринку праці.

Непросто вести профорієнтаційну роботу в умовах карантину, але викладачі кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності завжди знайдуть можливість донести переваги навчання в Державному університеті телекомунікацій широкому загалу шляхом постійного вдосконалення інтегрування розроблених інформаційних буклетів у простір інтернет-технологій, оновлення  сайту кафедри,  створення відповідних груп в мережевих проектах.

Узагальнюючи наведений перелік напрямків здійснення профорієнтаційної роботи, переконуємось, що це довготривала, цілеспрямована та злагоджена діяльність ректора університету, вищого керівництва і усього науково-педагогічного колективу кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності.

Наші двері завжди відчинено випускникам шкіл та молоді для надання  допомоги у власному професійному виборі, професійному самовизначенні та формуванні орієнтирів на майбутнє.

Чекаємо на нове поповнення нашої великої студентської родини.

Фотографії

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність" та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.