Якісна освіта сьогодні - професійний успіх і фінансова незалежність завтра

10:36, 19-02-2021

“ПІДПРИЄМНИЦТВО – це стан розуму людей, які хочуть змінити майбутнє”
(Гай Кавасакі)

Напевно, кожен хоча б раз у житті задумувався над питанням: Яким я хочу бачити своє майбутнє? Який шлях обрати серед безлічі варіантів? Звичайно, кожен сам обирає своє майбутнє. І ті абітурієнти, які для подальшого навчання виберуть спеціальність «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», – не помиляться у виборі свого майбутнього. Це доволі молода спеціальність, але за нею багатовікова історія та досвід багатьох поколінь, який говорить, що підприємництво й торгівля були є і будуть на економічній мапі світу.

Якщо розшифрувати складові нашої спеціальності, то отримаємо таку картину: ПІДПРИЄМНИЦТВО – розглядається як своєрідний вид фінансово-господарського мистецтва, економічної творчості, новаторства, вільного прояву ініціативи, зваженого ризику. ТОРГІВЕЛЬНА ДІЯЛЬНІСТЬ – це аванпост для дотримання балансу між виробництвом і споживанням, де формується суттєва частка валової доданої вартості в Україні й забезпечується робочими місцями економічно активне населення. БІРЖОВА ДІЯЛЬНІСТЬ – навчає аналітиці, правильному вибору стратегій, які дозволяють успішно конкурувати на ринку праці. Перед нашими випускниками відкривається великий спектр працевлаштування, починаючи від фахівців з питань економіки, планування та організації бізнесу, консультантів та експертів з економічних питань на підприємствах, в установах та організаціях всіх форм власності і закінчуючи успішними підприємцями, які вже керують власним бізнесом.

Тож, ласкаво просимо! Наш сучасний, активний та професійний колектив викладачів запрошує вас, наші майбутні абітурієнти, до цікавого та вражаючого світу ПІДПРИЄМНИЦТВА, ТОРГІВЛІ ТА БІРЖОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ!

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність" та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.