Висококваліфіковані викладачі – ключ до успіху у підготовці професійних, конкурентних, фінансово незалежних фахівців з підприємництва, торгівлі та біржової діяльності

16:51, 22-03-2021

В рамках підвищення кваліфікації та співпраці з іншими закладами вищої освіти завідувач кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності 18 березня 2021 року прийняла участь в круглому столі «Біржова торгівля в Україні: реалії та тенденції», організатором якого був Київський національний торговельно-економічний університет.

Однією з необхідних умов розвитку економіки країни є розвинена інфраструктура, одним з елементів якої є біржі. Сьогодні рівень біржової діяльності в Україні не відповідає вимогам світового досвіду. Існує широке коло невирішених проблем формування та ефективного функціонування біржового товарного ринку. Товарні біржі в Україні не посіли належного місця, у зв’язку із чим виникає необхідність дослідження проблематики сучасного стану біржової торгівлі, розроблення ефективних механізмів підвищення функціональності товарних бірж та визначення їх ролі в національній економіці.

Круглий стіл передбачав відкрите обговорення практичних питань організації біржової торгівлі в Україні, проблем та перспективних напрямів її функціонування в умовах, де особливої актуальності набуває пошук шляхів підвищення ефективності бізнесу та економіки в цілому, поглиблення інтеграції у міжнародне співробітництво, питань підготовки та перепідготовки фахівців у сфері біржової діяльності.

В круглому столі крім науково-педагогічних працівників різних закладів вищої освіти України прийняли участь такі відомі практики, як:

• Гулей Анатолій Іванович – голова правління міжбанківської валютної біржі, доктор економічних наук;
  • Масло Андрій Ігорович – директор товариства з обмеженою відповідальністю «ІНВЕСТУДІО», кандидат економічних наук;
  • Грановський Олександр Сергійович – інвестиційний експерт Головного офісу Freedom Finance Ukraine.

Важливим є те, що, отримані під час круглого столу знання та навички, будуть використані викладачами кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності під час викладання дисциплін «Біржова діяльність», та «Організація діяльності трейдера та торговельного брокера». Це сприятиме повноціннішому досягненню студентами програмних результатів навчання під час оволодіння певними компетенціями, які закріплені за кожною темою вище зазначених дисциплін.

Ми щиро вдячні Київському національному торговельно-економічному університету за запрошення та інформативну зустріч!

Фотографії

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність" та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.