Магістерський диплом за спеціальністю 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» - Ваша конкурентоспроможність на ринку праці

09:45, 23-04-2021

В Україні функціонує дворівнева система освіти: спочатку йде бакалаврат, а потім випускник може обрати магістратуру або ж спробувати працевлаштуватися за фахом. Так, на бакалавраті у Вас є можливість отримати загальний базис знань за своїм напрямком. Але для того, щоб стати більш конкурентоспроможним на профільному ринку праці, Вам потрібна  магістратура.

Магістратура необхідна людині для того щоб у неї було право займати керівні посади. Магістерський диплом обов’язково потрібно мати особам, які планують вступати до аспірантури або зайнятися викладацькою діяльністю. Особливо відчувається, що означає «бакалавр» або «магістр» при працевлаштуванні в бізнес-структури чи на державну службу. Роботодавці чудово обізнані, що магістри пройшли ряд стажувань, брали участь у практичних семінарах і майстер-класах.

Диплом магістра за спеціальністю 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» надає масу можливостей і конкурентних переваг:

• магістерська програма спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» розроблена відповідно до запитів потенційних роботодавців;
  • в магістратурі спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» велика увага приділяється розвитку інтегрованих навичок, які формують фахівця, який вміє працювати в команді та організовувати її;
  • магістратура за спеціальністю 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» – це можливість отримати другу вищу освіту за 1,5 роки.

Відповідно до Умов прийому до вищих навчальних закладів у 2021 році іспити з іноземної мови у формі зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) складатимуть вступники у магістратуру всіх спеціальностей.

Для вступу на навчання для здобуття ступеня «Магістр» зі спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» необхідно мати диплом бакалавра чи магістра із будь-якої спеціальності та скласти:

• єдиний вступний іспит (ЄВІ) – це форма вступного випробування за технологією ЗНО з іноземної (англійської, або німецької, або французької, або іспанської) мови для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра.
  • фахове випробування у навчальному закладі - форма вступного випробування, що проводиться у навчальному закладі для вступу на основі здобутого (або такого, що здобувається) ступеня або освітньо-кваліфікаційного рівня вищої освіти, яка передбачає перевірку здатності до опанування освітньої програми певного рівня вищої освіти на основі здобутих раніше компетентностей.

Згідно з Умовами прийому до закладів вищої освіти в 2021 році реєстрація на Єдиний вступний іспит (ЄВІ) з іноземної мови розпочнеться 11 травня та триватиме до 03 червня 2021 року.

Запрошуємо Вас, шановні вступники, здобути магістерський рівень за однією із найперспективніших спеціальностей, а саме 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»  у Державному університеті телекомунікацій!

При виникненні запитань звертайтеся за телефоном:
+38 095 815 54 68 Оксана Миколаївна
e-mail: ptbd_dut@ukr.net

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність" та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.