Оновлення освітніх програм за спеціальністю 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»

14:55, 06-11-2021

Безперечно запорукою якісної підготовки фахівців за спеціальністю є щорічне оновлення освітніх програм з врахуванням останніх тенденцій та змін на ринку праці, а також змісту стандарту вищої освіти за спеціальністю. Кожна освітня програма є особливою за рахунок того, що є змога обговорювати освітню програми зі стейкходерами та здобувачами вищої освіти, що навчаються за спеціальністю й, на їх основі, приймати рішення щодо оптимізації змісту та структури ОП.

До освітньо-професійної програми за спеціальністю 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» включено освітні компоненти, з вивченням яких здобувачі вищої освіти можуть отримати сертифікати з практичного використання спеціалізованого програмного забезпечення в роботі підприємницьких, торговельних та біржових структур, відповідно до вимог роботодавців,  зокрема, ТОВ «Проком». Такими освітніми компонентами є «Інформаційні системи та технології в підприємництві та торгівлі», а також «Організація комерційної діяльності».

Викладачі кафедри постійно взаємодіють із керівництвом  ТОВ «Проком» для того, щоб вчасно та обґрунтовано вносити зміни щодо формування змісту освітніх компонент для якісного викладання дисципліни. Нещодавно доцент кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності – Капелюшна Тетяна Вікторівна, яка викладає вищезгадані дисципліни,  приймала участь у вебінарах з метою врахування останніх змін щодо роботи із програмними продуктами «1 С» та «BAS ERP» під час викладання вищезгаданих освітніх компонент. Під час вебінарів розглядалися теми:

• «Порівняння конфігурацій 1С:Підприємство 8 та BAS» (розкрито основні особливості використання прикладних рішень лінійки BAS, проведено порівняння між типовими рішеннями «1С:Підприємство 8» та прикладними рішеннями лінійки Business Automation Software).
  • «Як запустити виробництво: управління дефіцитом напівфабрикатів. Як примусово зупинити виробництво по замовлення». (продемонстровано методику управління незалежними напівфабрикатами при створенні замовлення на виробництва, продемонстровано зв’язок незалежних напівфабрикатів, схем забезпечення, підрозділів-диспетчерів у прикладному рішенні "BAS ERP", а також продемонстровано методику примусової зупинки виробництва у прикладному рішенні "BAS ERP".

Надзвичайно вдячні за тісну співпрацю та змогу оновлювати освітні компоненти з урахуванням вимог компанії партнера ТОВ «Проком», тим самим, удосконалюючи освітньо-професійну програму за спеціальністю
076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»!

Фотографії

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність" та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.