Проходження практики студентами – перший крок до успішного працевлаштування

14:02, 10-11-2017

Відповідно до укладеного договору між  компанією  DEPS Україна та Навчально-науковим інститутом телекомунікацій та інформатизації на цьому тижні організовано проходження практики студентам, які навчаються за спеціальністю 172 «Телекомунікації та радіотехніка», на підприємстві «ДЕПС ЮА».

Нажаль, більшість студентів підходить до пошуку місця практики формально, не розуміючи того, що найчастіше це і є стартом карʼєри. Водночас, коли приходить розуміння того, що найчастіше роботодавці дивляться саме на набуті практичні вміння і навички (не кажучи про можливість подальшого працевлаштування саме на підприємстві, де проходила практика), розпочинається панічний пошук місця можливого стажування. Зважаючи на те, як гарячково проводиться такий пошук, зрозуміло, що вряд чи він виявляється вдалим….

Тому, дуже приємно, що вже зараз шестеро наших студентів з груп ТСД-21 та ТСД32 визначилися з тим, де вони проходитимуть практику. Зважаючи на те, що навчальними планами підготовки відповідних фахівців проходження практик передбачене лише у наступному семестрі, практика студентів буде проводитися до кінця грудня цього року  у вільний від навчання час. При цьому, виконання робіт на підприємстві під час практики  буде оплачуватися (що в сучасних умовах зустрічається зовсім не часто).

Звертаємо увагу наших студентів, що до переможців відбору за програмою стажування «Кращі - з Укртелекомом: Ігри стажерів»  приєдналася чергова партія молоді, яка вже з ДРУГОГО курсу починає заробляти гроші, працюючи за фахом.

І не дивлячись на те, що їм не обіцяють такого стрімкого карʼєрного росту як в McDonalds (J),  розмір середньої заробітної плати в галузі телекомунікацій та сфері ІТ-технологій продовжує залишатися найвищим в Україні.