До уваги абітурієнтів спеціальності «Телекомунікації та радіотехніка»

13:19, 10-01-2018

Звертаємо увагу абітурієнтів, що обрали в Державному університеті телекомунікацій спеціальність «172 – Телекомунікації та радіотехніка», на строки проведення ЗНО у 2018 році та зміни у вимогах до вступу.

Для вступу на навчання за спеціальністю «172 – Телекомунікації та радіотехніка» за кошти державного бюджету у 2018 році необхідно надати наступні сертифікати ЗНО:

1. I – українська мова та література (обов’язково);
  2. II – математика (обов’язково);
  3. III – іноземна мова або фізика (на вибір один з них).

У вступній кампанії 2018 року будуть прийматися сертифікати ЗНО 2016, 2017 та 2018 років, крім сертифікатів по англійській, французькій, німецькій та іспанській мовам, які прийматимуться тільки за 2018 рік.

З усіх запитань стосовно вступу на спеціальність «Телекомунікації та радіотехніка» звертайтеся за телефоном кафедри (044) 249–25–83.

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "172 - Електронні комунікації та радіотехніка" кафедри Телекомунікаційних систем та мереж та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.