Участь кафедри ТСМ у громадському проекті м. Києва

16:32, 05-10-2018

Цього серпня ще 19 випускників Технічного ліцею Дніпровського району м. Києва приєдналися до студентської громади нашого Університету.

Дружня співпраця Державного університету телекомунікацій та Дніпровського технічного ліцею триває вже декілька років, тому колективи кожного з навчальних закладів сприймають як власні потреби один одного.

Зрозуміло, що, маючи різні вподобання, схильності та темперамент, не всі випускники Ліцею обирають своєю майбутньою професією спеціальність «Телекомунікації та радіотехніка». Але саме на факультеті Телекомунікацій вдалося звести в склад однієї навчальної групи девʼять студентів - випускників цього ліцею, який відомий надзвичайно високим рівнем підготовки своїх учнів. Тому не дивно, що на прохання кафедри телекомунікаційних систем та мереж, яка відповідає за підготовку фахівців відповідної спеціалізації, громада Навчально-наукового інституту телекомунікацій та інформатизації першою підтримала громадський проект щодо Капітального ремонту стадіону Дніпровського технічного ліцею.

Нам надзвичайно приємно, що спільними зусиллями саме цей проект вдалося вивести на етап планування і реалізації!

Природно, що плодами реалізації даного проекту, що передбачає будівництво нового навчально-тренувального футбольного поля зі штучною травою, більше скористуються його теперішні учні.

Але ми сподіваємось, що приклад плідного вирішення спільними зусиллями проблем, які виникають, надихатиме усіх наших студентів незалежно від того, в якому навчальному закладі вони навчалися!

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "172 - Електронні комунікації та радіотехніка" кафедри Телекомунікаційних систем та мереж та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.