Дайджест осінніх ІТ подій

11:42, 06-10-2018

До уваги студентів та викладачів! Щоб жовтень пройшов весело, цікаво і з користю кафедра Телекомунікаційних систем та мереж підготувала невеликий огляд важливих подій,  конференцій та навіть конкурсу, що відбудуться як найближчим часом так і в кінці листопада.

• 6 жовтня офіс EVO Company

Hacktoberfest Open Source Sprints

Hacktoberfest Open Source Sprints — відкритий воркшоп, який проводиться в рамках міжнародної open source ініціативи Hacktoberfest.

IT KPI разом з EVO Company відкривають хаб для участі у фестивалі. В програмі приємна атмосфера, трохи печива і можливість закарбувати свій нікнейм в історі проекту, який працюватиме на мільйонах інших комп’ютері. Задача учасників фестивалю — зробити 5 пул-реквестів у відкриті репозиторії протягом місяця.

• 11 жовтня вул. Польова, 21Б, 2-й поверх

Smart Talks 161: Microsoft Dynamics 365 Business Central

Спільнота професіоналів Microsoft запрошує на чергову зустріч спільноти Smart Talks. Теми обговорень

1. Зміни в ліцензуванні: Dynamics 365 Business Central (previously NAV, Navision).

2. Новинки Dynamics 365 Business Central і інтриги Directions NA 2018.

• 12-13 жовтня MERCURE CONGRESS CENTRE

Technical. Practical. DevOps.Integrating professionals. Delivering knowledge.

DevOpsStage - це найбільша конференція для професіоналів DevOps в Україні, яка охоплює такі теми, як DevOps Methodology, DevSecOps, Architecture, Approaches, Toolset, Platforms and Cloud. Створена для інженерів, системних адміністраторів, хмарних архітекторів, експертів з автоматизації або CI / CD.

• Future of Mobility Lab

Прийом проектів до 14 жовтня

1991 Open Data Incubator запрошує на програму, яка допоможе стартапам протестувати свій продукт і запустити пілотний проект на базі держкорпорації.

Наразі Укрзалізниця шукає рішення в таких сферах:

• сервіси для пасажирів на всіх етапах
  • оцінка контрагентів, big data в закупівлях
  • AR, VR, IoT для нового клієнтського досвіду
  • альтернативні витрати на вантажоперевезення і не тільки

У програму потраплять 10-12 стартапів з найбільш релевантними ідеями. Вони будуть працювати з big data Укрзалізниці, експертної мережею, тримають доступ до необхідної інфраструктури для розвитку проекту. На час програми стартапи будуть працювати в офісі 1991 Києві. У фіналі команди представлять свої рішення потенційним інвесторам і партнерам.

• 17 жовтня бізнес-центр “Протасів”

GlobalLogic Kyiv University Teachers Open Day

GlobalLogic запрошує викладачів київських технічних університетів на Kyiv University Teachers Open Day.
Ви зможете познайомитися із проектами компанії на прикладі реальних розробок, поспілкуватися з нашими експертами. Також ви дізнаєтеся про напрямки співпраці GlobalLogic з університетами.
Із розповіддю про компанію виступить Юлія Дубова (Vice President of Engineering, GlobalLogic), а про співпрацю з університетами розповість Тетяна Хряпіна (Learning and Development Manager, GlobalLogic).

• 21-23 листопада Міжнародний виставковий центр

Міжнародний форум інновацій Innovation Market

Форум – місце зустрічі новаторів, винахідників, виробників та вендорів провідних інноваційних технологій, експертів в сфері інновацій, авторів startup проектів, представників бізнесу, представників інвестиційно – фінансових установ, консультантів у сфері захисту інтелектуальної власності.

На виставковій зоні “Іnnovation Market” будуть продемонстровані інноваційні ідеї, проекти, винаходи та розробки в сферах:

• ІТ, телекомунікації, Hі Тech;
  • екологія, енергетика;
  • фінанси, торгівля;
  • маркетинг, управління;
  • освіта та наука;
  • авіація та космос;
  • транспорт;
  • архітектура, дизайн;
  • креативна індустрія та fashion;
  • робототехніка, дрони;
  • та багато інших.

Тож готуйте санки, тобто готуйтесь завчасно, щоб зробити осінь 2018 ще кращою!

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "172 - Електронні комунікації та радіотехніка" кафедри Телекомунікаційних систем та мереж та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.