Вручення сертифікатів на Підготовчому відділенні 2019 року

11:13, 27-05-2019

25 травня 2019 року в Прес-центрі Державного університету телекомунікацій пройшло вручення сертифікатів Підготовчого відділення.

Привітати слухачів та розповісти про інноваційний зміст навчання за своїми спеціальностями завітали завідувач кафедри Телекомунікаційних систем та мереж доктор технічних наук, доцент Заїка Віктор Федорович та завідувач кафедри системного аналізу доктор технічних наук, доцент Шушура Олексій Миколайович.

Колектив Підготовчого відділення вітає випускників та з нетерпінням чекає зустрічей з майбутніми студентами у новому навчальному році!

Спеціальність: Інформаційні системи та технології

Спеціальність «Інформаційні системи та технології» дає можливість студентам отримати ґрунтовні знання з сучасних інформаційних технологій та знайти перспективну роботу в ІТ-компаніях, у тому числі закордонних. Студенти отримують ґрунтовну математичну та алгоритмічну підготовку, вивчають основні мови програмування, комп`ютерні мережі, операційні системи та інші дисципліни, необхідні для роботи за фахом.

Місцем роботи випускників можуть бути організації, які займаються розробкою та супроводом програмного забезпечення, у тому числі на платформі Web, оператори мобільного зв'язку, Інтернет-провайдери, організації, які використовують комп`ютерні технології.

Спеціальність: Інформаційні системи та технології