Отримання студентами сертифікатів HPE

17:13, 21-12-2019

18.12.2019 року в Актовій залі університету було проведено пленарне засідання міжнародної науково-практичної конференції студентів «Сучасні досягнення  компанії Hewlett Packard Enterprise (HPE) в галузі ІТ та нові можливості їх вивчення і застосування». Метою конференції є нагальна потреба широкого обговорення та аналізу новітніх технологій компанії  компанії   Hewlett Packard Enterprise (HPE), які з’явилися на ринку ІТ у 2019 році.

Робота пленарного засідання розпочалася вручення кращим студентам університету міжнародних сертифікатів рівня HPE Accredited Technical Professional (ATP). Цей рівень сертифікації підтверджує основні навички у використанні продуктів та рішень HPE та підтверджує розуміння їх цінності та ефективності для бізнесу. Він підтверджує здатність розпізнавати та рекомендувати відповідні продукти та рішення HPE на високому рівні, виходячи з потреб клієнтів, здатність встановити та налаштувати обладнання та програмне забезпечення HPE, а також  адмініструвати та підтримувати ІТ-рішення після їх встановлення. Наявність сертифікату HPE Accredited Technical Professional (ATP) відкриває перед студентом широкі можливості успішного працевлаштування.

Отримати сертифікат можливо лише через систему Péarson VUE (Virtual University Enterprises) - компанії, що спеціалізується на проведенні електронного тестування на предмет рівня роботи з продукцією ведучих виробників у сфері ІТ-технологій. Кожна спроба проходження сертифікаційного екзамену має вартість $120, що є проблемою для студентів. Завдяки Hewlett Packard Enterprise (HPE) студенти університету мають можливість проходити сертифікаційний екзамен за рахунок компанії. Сертифікати рівня HPE Accredited Technical Professional (ATP) були вручені наступним студентам:

• Михайленко Олександр Сергійович
  • Чичерін Ернест Сергійович