XS
SM
MD
LG
Державний університет телекомунікацій

Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет телекомунікацій

Графіки захисту дипломних робіт кафедри Телекомунікаційні системи та мережі

16:54, 31-05-2020

Шановні випускники спеціальності 172 «Телекомунікації  та радіотехніка»!

Звертаємо Вашу увагу, що захист кваліфікаційних робіт відбуватиметься з 09 по 16 червня в аудиторіях №№ 133, 201, 215, 219, 220, 222 за встановленим графіком.

ГРАФІК ЗАХИСТУ КВАЛІФІКАЦІЙНИХ РОБІТ ФАХІВЦІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 172 «ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЇ  ТА РАДІОТЕХНІКА» (навчальні групи ТСД-41,ТСД-42, ТСД-44, ТСД-45)
 

ГРАФІК ЗАХИСТУ КВАЛІФІКАЦІЙНИХ МАГІСТЕРСЬКИХ РОБІТ СТУДЕНТАМИ ЗАОЧНОЇ ФОРМИ НАВЧАННЯ  СПЕЦІАЛЬНОСТІ 172 «ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЇ  ТА РАДІОТЕХНІКА»
 

ГРАФІК ЗАХИСТУ КВАЛІФІКАЦІЙНИХ РОБІТ СТУДЕНТАМИ ЗАОЧНОЇ ФОРМИ НАВЧАННЯ НАПРЯМУ 6.050903 «ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЇ» 
 

Склад Державних екзаменаційних комісій:

Комісія № 1 

Голова комісії:

начальник служби мережі з комутацією каналів Департаменту технічної експлуатації ПАТ «Укртелеком» Ружинський Володимир Григорович

Заступник голови комісії:

завідувач кафедри телекомунікаційних систем та мереж Заїка Віктор Федорович

Члени комісії:

доцент кафедри телекомунікаційних систем та мереж Домрачева Катерина Олексіївна;

доцент кафедри телекомунікаційних систем та мереж Лавринець Костянтин Григорович;

доцент кафедри телекомунікаційних технологій Марков Сергій Юхимович.

Секретар комісії:

завідуюча навчальною лабораторією кафедри телекомунікаційних систем та мереж Перепелиця Наталія Леонідівна – денна форма навчання;

провідний фахівець Навчально-наукового інституту телекомунікацій Циганок Марія Михайлівна – заочна форма навчання.


Комісія № 3

Голова комісії:

Головний радник з питань науково-технічної політики ПАТ «Укртелеком» Каток Віктор Борисович

Заступник голови комісії:

професор кафедри телекомунікаційних технологій Мельник Юрій Віталійович;

Члени комісії:

доцент кафедри телекомунікаційних систем та мереж Тарбаєв Сергій Іванович;

доцент кафедри енергоефективних технологій Афанасьєв Павло Валентинович;

професор кафедри телекомунікаційних систем та мереж Власов Олександр Миколайович;

Секретар комісії:

провідний фахівець Навчально-наукового інституту телекомунікацій Богданова Наталія Василівна – денна форма навчання;

провідний фахівець Навчально-наукового інституту телекомунікацій Богданова Наталія Василівна – заочна форма навчання.


Комісія № 5

Голова комісії:

Завідувач кафедри інформаційних систем і технологій Національного транспортного університету Гавриленко Валерій Володимирович

Заступник голови комісії:

завідувач кафедри телекомунікаційних технологій Гетманець Олексій Володимирович;

Члени комісії:

доцент кафедри телекомунікаційних технологій Жукова Олена Ромуальдівна;

доцент кафедри телекомунікаційних технологій Іщук Ігор Віталійович;

доцент кафедри телекомунікаційних технологій Малюженко Михайло Вікторович;

Секретар комісії:

асистент кафедри телекомунікаційних технологій Дударєва Ганна Олександрівна - денна форма навчання;

провідний фахівець Навчально-наукового інституту телекомунікацій Дударєва Ганна Олександрівна – заочна форма навчання.


Для осіб, які не можуть прибути для захисту в зв’язку із карантинною ситуацією в країні захист кваліфікаційних робіт відбуватиметься у встановлений час з використанням сервісу Zoom.

Встановіть, будь ласка, додаток Zoom заздалегідь!

Порядок  доступу до конференції:

Аудиторія № 201 –  agetman@ukr.net       

Аудиторія № 215 – dekdut215@gmail.com 

Аудиторія № 220 – dekdut220@gmail.com       

Аудиторія № 222 – dekdut220@gmail.com       

Реєстрація на конференцію здійснюється за імʼям та прізвищем латиницею (Наприклад – Igor_Kravchuk)!

За неможливості використання сервісу Zoom Ви повинні повідомити про це відповідальну особу – Дмитренка Володимира Віталійовича (volodymyr.dmytrenko.7@gmaol.com  або за телефоном 0668105702) до 16.00 08 червня 2020 року.

Бажаємо успіху!

детальніше

Шановний абітурієнт!

До Вас звертається член приймальної комісії кафедри Телекомунікаційних систем та мереж Державного університету телекомунікацій.

Ви подали заяву для вступу на спеціальність 172 «Телекомунікації та радіотехніка» за якою здійснюється підготовка на нашій кафедрі.

Дана спеціальність є однією з найбільш затребуваних та популярних спеціальностей на ринку праці.

Ми пропонуємо якісну освіту за помірною ціною. Вартість підготовки за спеціальністю 172 «Телекомунікації та радіотехніка» складає 15000 грн. на рік, що значно нижче ніж у КПІ (19900 грн. на рік) та НАУ (18000 грн. на рік).

Якщо Вами до приймальної комісії будуть надані оригінали документів та сплачено за навчання, Ви гарантовано станете студентом нашої кафедри.

На кафедрі зроблено все можливе для того щоб збулися мрії студента та його батьків:

Кафедра Телекомунікаційних систем та мереж готує висококваліфікованих і затребуваних на ринку праці фахівців по одній із найбільш престижних спеціальностей для галузі інформаційних технологій.

Кафедрою укладено 16 договорів про співпрацю з компаніями, які є потенційними роботодавцями наших випускників.

В освітньо-професійній програмі кафедри в межах навчального процесу сплановано отримання сертифікатів компаній-партнерів Cisco, Huawei та Juniper, що надає право нашому випускнику отримати перше високооплачуване робоче місце в компанії, по якій отримано сертифікат, як в нашій країні, так і за кордоном.

Втілений на кафедрі інноваційний зміст навчання забезпечує навчання нашого студента тому, що потрібно і як потрібно, теоретично і практично, відповідно до компетенцій компаній-партнерів кафедри – потенційних роботодавців. Це дозволяє нашому студенту мати фахову перевагу на ринку праці.

Для повноцінного оволодіння теоретичними знаннями та практичними уміннями і навиками майбутньої професії, навчання по спеціальності на нашій кафедрі починається з 1-го курсу, а не з 3-го, як на аналогічних кафедрах інших університетів.

Половина навчальних занять, відповідно до вимог компаній-партнерів кафедри, проводиться практично з використанням сучасного програмного забезпечення на апаратно-програмних комплексах та обладнанні останнього покоління, які використовуються компаніями-партнерами кафедри у своїй роботі. Це дозволяє нашому студенту оволодіти сучасними практичними уміннями і навиками, які необхідні для успішної роботи в компаніях.

В компаніях ІТ галузі велика увага приділяється знанню англійської мови. Для оволодіння англійською мовою на кафедрі втілена система її поглибленого вивчення, яка забезпечує засвоєння англійської мови за час навчання на рівня міжнародного стандарту В2.

На нашій кафедрі посилено вивчається англійська мова, яка необхідна для успішної роботи за спеціальністю. На 1-му та 2-му курсах заняття по англійській мові проводяться 3 пари на тиждень з урахуванням термінології кафедри. На 3-му, 4-му, 5-му курсах по всім дисциплінам, які викладаються на кафедрі 20% занять проводяться англійською мовою, що надає конкурентну перевагу нашим випускникам.

Відповідно до вимог науково-технічного прогресу та компетенцій компаній для оволодіння практичними уміннями і навиками на кафедрі створена сучасна навчально-матеріальна база. Вона укомплектована програмним забезпеченням, апаратно-програмними комплексами та сучасним обладнанням компаній-партнерів кафедри Телекомунікаційних систем та мереж. Навчально-матеріальна база кафедри визнана однією з найкращих в Україні, про це свідчить гран-прі у номінації «Інноваційний розвиток навчально-лабораторної бази», яким нагороджена кафедра у 2019 році Міністерством освіти і науки України та Президентом Національної академії педагогічних наук України.

Навчальні класи та навчальні лабораторії укомплектовані сучасним обладнанням останнього покоління, програмно-апаратними комплексами та програмним забезпеченням компаній-партнерів кафедри. Це дозволяє нашим студентам навчатися по компетенціям компаній-партнерів кафедри – потенційних роботодавців. Всі приміщення кафедри забезпечені безкоштовним доступом до швидкісної мережі Інтернет, що дозволяє нашим студентам користуватись у навчанні ресурсом електронної бібліотеки Університету, періодичними світовими виданнями у галузі інформаційних технологій, використовувати дистанційне навчання Moodle та електронний розклад занять.

Кафедрою організовуються і проводяться навчальні практики на виробничих базах в компанія-партнерах кафедри (Huawei, Укртелеком, DEPS Україна, Data Group та інш.) на 2-му курсі – ознайомча практика, для отримання первинних знань про професію; на 3-му курсі – виробнича практика, для набуття студентом практичних умінь виконання майбутніх службових обов’язків; на 4-му курсі переддипломна практика, для практичного застосування та удосконалення набутих теоретичних знань. Це дає можливість студенту краще зрозуміти суть спеціальності, за якою він навчається, та набути практичного досвіду роботи у компаніях і показати себе з кращого боку, щоб компанія була зацікавлена взяти його на роботу. Під час практик кращим студентам пропонується працевлаштування в цих компаніях.

Навчаючись за спеціальністю кафедри, Ви за доступною ціною отримаєте якісну вищу освіту, і що особливо важливо, отриманий під час навчання сертифікат компанії-партнера кафедри, гарантує Вам перше високооплачуване робоче місце.

Увага! Шановні абітурієнти!
В нашому університеті за зверненням студента з 1 курсу дозволяється помісячна оплата за навчання!
Читайте також

Про кафедру

Кафедра Телекомунікаційних систем та мереж

Отримати консультацію

Ваш запит на зворотній дзвінок отримає завідуючий кафедрою
Надіслати запит

Абітурієнту

Спеціалізація: Телекомунікаційні системи та мережі

Проектування, побудова та технічна експлуатація різноманітних телекомунікаційних мереж та їх складових, широкосмугові мультисервісні транспортні мережі, волоконно-оптичні лінії зв'язку, мережі майбутнього, сучасні системи мобільного зв`язку, системи абонентського радіодоступу, розвиток та оптимізація елементів телекомунікаційної інфраструктури, проектування та експлуатація сучасних систем та ліній передачі, комутаційних систем, технології та протоколи сучасних телекомунікаційних мереж, обладнання телекомунікаційних мереж.

Спеціалізація: Телекомунікаційні системи та мережі

Проектування, побудова та технічна експлуатація різноманітних телекомунікаційних мереж та їх складових, широкосмугові мультисервісні транспортні мережі, волоконно-оптичні лінії зв'язку, мережі майбутнього, сучасні системи мобільного зв`язку, системи абонентського радіодоступу, розвиток та оптимізація елементів телекомунікаційної інфраструктури, проектування та експлуатація сучасних систем та ліній передачі, комутаційних систем, технології та протоколи сучасних телекомунікаційних мереж, обладнання телекомунікаційних мереж.

Переглядів: 1 228